Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Pamiętajcie o tym, że Polska jest krajem biednym, z gospodarką która się zwija, a nie rozwija.
    To nie jest dział humor.
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    W 4K to co najwyzej filmy dla doroslych mozna sobie posciagac :P Nic innego nie widzialem w tej rozdzialce jeszcze.
    O matko to musi być szkujące doświadczenie zobaczyć w takiej rodzielczści te celulity, rozstępy i blizny po operacjach plastycznych szczególnie tych starszych przechodzonych aktoreczek
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    To nie jest dział humor.
    Nie jest.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    O matko to musi być szkujące doświadczenie zobaczyć w takiej rodzielczści te celulity, rozstępy i blizny po operacjach plastycznych szczególnie tych starszych przechodzonych aktoreczek
    Japończyków kręcą takie rzeczy.

  5. #25

    Domyślnie

    A co ich nie kreci :P
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #26

    Domyślnie

    Nie ma dostępnych 4K bo i na czym mieliby je rozprowadzać. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że np. filmy cyfrowe właśnie w 4K do kina (Multikino, Helios czy inne) przychodzą na zaplombowanych dyskach twardych W formacie JPEG2000, z maksymalnym bitratem na poziomie 250Mbit/s (1.3MB/klatke *24 klatki na sekundę). Film + 20-40min reklam waży 400GB. I na czym to sprzedawać w sklepie. Nikt filmu za 300 zł nie kupi, żeby móc w domu obejrzeć 4k, którego i tak na ekranie 40-50" nie zobaczy.

    Dlatego dalej, mimo wszystko, chodze do kina Czekam na "multisporta" na kino.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    HYPER,
    pisałem do Ciebie na skrzynkę i odpisałeś. Niestety nie jestem w stanie napisać bo masz zapchaną skrzynkę odbiorczą. Napisz mi proszę swojego maila na skrzynkę. Dzięki i czekam.

    kosi_

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •