Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Jak lampa z HSS do nikona D7000 (Triopo, Voking, YonGnuo)

    Witam jestem początkującym amatorem fotografii. Chciałbym kupić do D7000 lampę do kwoty 800zł. Po przegladzie rynku wyselekcjonowałem nastepujące lampy:
    - TRIOPO EX-860N TTL HSS
    - VOKING VK-581 Nikon TTL HSS GN60 (faworyt)
    - YONGNUO YN-568EX Nikon i-TTL HSS +
    - SUNPAK PZ58X Nikon LP58 HSS
    - Voeloon V760 Nikon iTTL HSS LP60 (delikatnie przewyższa budżet ale może warto)
    - METZ 52 AF-1 (dodano)

    Wyzwalacz :
    -YN-622N
    -YN-622N-TX

    Zależy mi głównie na TTL ale naczytaem sie o HSS i troszeczkę mnie zmogło oraz zastosowaniu do niej jakiegoś wyzwalacza. Dobrze jezeli nie ma problemu z serwisem. Czy możecie się podzielić własnym doświadczeniem na temat użycia i serwisu w/w lamp i doboru wyzwalacza. Dziękuje za konstruktywne posty. Przeczytałem wiele postów na temat lamp jednak zawsze kończyo się na lampach Metz, Nikon itp. niestety poza moim zasięgiem finansowym.
    Ostatnio edytowane przez sebokra ; 09-01-2015 o 22:08

  2. #2

    Domyślnie

    Dopisz do listy Metz 52 AF-1 / Nikon, własnie kupiłem i ponownie jestem zaskoczony jakością a przede wszystkim możliwościami. Mam jeszcze Metza starszego 48 AF/1 nigdy mnie nie zawiódł. polecam, dobrze wydana kasa
    D7200---S17-50 F2.8---T70-300 F4-5.6 VC USD---Nikkor 85 F/1.8 D---Samyang Fisheye 8mm--metz 52AF-1---metz 48AF

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •