Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1

    Domyślnie Zadania tematyczne - REAKTYWACJA

    Witam,
    Zdążyliście pewnie zauważyć, że dział Zadania tematyczne zaginął w czasoprzestrzeni...
    Pomyślałam, że można by go reaktywować. Jest to dobra zabawa na wymiane zdjęć na dany temat oraz wspólną motywacje.

    Jako, że wpadłam na ten pomysł, proponuję hasło: PIEKIELNIE OSTRY

    Co myślicie na ten temat? Zapraszam do wypowiadania się. Mam nadzieję, że znajdą się zainteresowani.
    Pozdrawiam.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  2. #2

    Domyślnie

    Za!

    Proponuję aby tematy powstawały w dziale "Trwające pojedynki" czyli tam gdzie rawki :P
    Myślę aby dać jakieś ramy czasowe (w rawkach jest tydzień na przesłanie prac i 3. dni na głosowanie). Tutaj zwycięzca głosowania poprostu wymyśliłby jakiś temat i zabawa toczy się dalej
    Przyda się też stworzenia maila pod tą zabawę Pani kierowniczko

    Jeszcze pytanie do tych zdjęć. Na konkurs przesyłamy surowiznę (jpg prosto z puszki lub po przekonwertowaniu rawa na jpg) czy można lekko obrobić dane zdjęcie i przesłać jpg?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Proponuję aby tematy powstawały w dziale "Trwające pojedynki" czyli tam gdzie rawki :P
    To się da zrobić, dodałam tutaj, aby cokolwiek ludzie się wypowiedzieli na ten temat. Jeśli będą chętni, założę wątek w Trwające pojedynki z tematem i zasadami.

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Myślę aby dać jakieś ramy czasowe (w rawkach jest tydzień na przesłanie prac i 3. dni na głosowanie).
    O ramach czasowych już pomyślałam, na przesyłanie prac oraz na głosowanie po tygodniu, ponieważ nie każdy ma czas codziennie zajrzeć na forum.

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Tutaj zwycięzca głosowania poprostu wymyśliłby jakiś temat i zabawa toczy się dalej
    Dokładnie, zwycięzca wymyśla nowy temat.

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Przyda się też stworzenia maila pod tą zabawę Pani kierowniczko
    Się zrobi, jak będą chętni

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Jeszcze pytanie do tych zdjęć. Na konkurs przesyłamy surowiznę (jpg prosto z puszki lub po przekonwertowaniu rawa na jpg) czy można lekko obrobić dane zdjęcie i przesłać jpg?
    Myślałam o zachowaniu danych exif oraz przesyłaniu surówki wraz z jpg. ale jestem otwarta na propozycje
    Ostatnio edytowane przez anette05 ; 06-01-2015 o 16:55
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  4. #4

    Domyślnie

    No.no, witamy z nowym ciekawym pomysłem wartym zastanowienia.
    Może w przeciwieństwie do zabawy w RAWki dawać to co aparat wypluje, to niejako zmusi do większego przygotowania i przemyślenia zdjęcia (nie będzie opcji poprawek w postprocesie).
    Takie bardziej ambitniejsze
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Może w przeciwieństwie do zabawy w RAWki dawać to co aparat wypluje, to niejako zmusi do większego przygotowania i przemyślenia zdjęcia (nie będzie opcji poprawek w postprocesie).
    Bardzo dobry pomysł, jestem za!
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  6. #6

    Domyślnie

    Będziemy mieli wtedy dwie różnorodne zabawy
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  7. #7

    Domyślnie

    Git!
    Jedna będzie polegała na wykazaniu się w fotografowaniu a druga w postprocesie

    Teraz jeszcze czekać na innych - może się ktoś jeszcze skusi, jeżeli nie to zaczynamy w 3.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Pociągniemy temat

    Teraz tylko trzeba się zastanowić co Aneta miała na myśli z tym "na ostro" i co tu sfocić ?
    Ostatnio edytowane przez zbyszekD7000 ; 06-01-2015 o 17:15
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  9. #9

    Domyślnie

    Bardziej "Piekielnie ostry". Ja mam pomysłów kilka, ale jako, że wymysliłam temat to nie bede brała udziału
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  10. #10

    Domyślnie

    Czemu? Kto zabrania?
    Ja w rawkach biorę udział - tylko nie w obecnych.
    Bierz, bierz udział :P
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •