Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ndx Zobacz posta
    słyszałem plotkę że śnieg nie jest biały, a jego kolor jest zależny od tego jakie odbije światło

    Naród gada... i tyle Ja widziałem niebieski śnieg podczas księżycowej nocy

    A jeśli chodzi o zdjęcia, to czwórka bardzo przyjemna. Reszta jakaś taka rzeczywiście lekko "wycinankowa"
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki za opinie/sugestie ! Postaram się zastosować.

    Wczoraj trochę poeksperymentowalem ze swoimi umiejętnościami ps. Właściwie do zdjęcia w tym stylu już jakiś czas się czaiłam.


    7. EDIT - brak zdjęcia, wygasł hosting. Zapraszamy do korzystania z hostingu forum.

    Co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-04-2019 o 10:27

  3. #13

    Domyślnie

    hej,

    odgrzebuje temat i podsyłam jeszcze jedno do oceny.

    8.
    link do większego http://s10.ifotos.pl/img/imgsmok61_spesqaq.jpg


    co sadzicie?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-04-2019 o 10:28

  4. #14

    Domyślnie

    Moim zdaniem 7ka bardzo fajna, ewentualnie pomyślałbym nad mniej centralnym kadrem. 8ka wygląda jakbyś nalożył rozmycie w ps i wymaskował głowę psiaka. W mojej opinii nie wygląda to zbyt dobrze
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  5. #15

    Domyślnie

    O proszę. A to tylko mala GO. W sumie tak miało byc

  6. #16

    Domyślnie

    W takim razie zwracam honor na pierwszy rzut oka wygląda jak rozmycie gaussowskie, jakie to szkło?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  7. #17

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia.

  8. #18

    Domyślnie

    135mm na 2.0
    zdjęcie wykonane metodą brenizer - składane z 8 klatek dlatego takie wrażenie masz.

  9. #19

    Domyślnie

    Metoda metodą, ale albo wykonanie poległo, albo metoda źle dobrana - bo mnie też ostatni obrazek wydaje się nawet nei tyle sztuczny (chociaż to też), co po prostu jakiś niedobry. Wiem nawet z czego to wynika: z nieadekwatnego dobrania stopnia rozmycia do poszczególnych planów, słowem do wprowadzenia czegoś sztucznego, mimo, że wziętego z prawdziwych klatek, a nie wprowadzonego w programie graficznym.

    Żeby wyrazić się już możliwie zupełnie prosto: zrobiłeś dość sztucznego blura, tylko inną metodą.

    Ale same zdjęcia psa, jak tak przejrzałem cały wątek, wychodzą całkiem przyjemnie. Miły zwierz, chciałoby się powiedzieć...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20

    Domyślnie

    dzięki za konkretny i jasny komentarz ! ceni się to !

    na pożarcie kolejna fota ze spaceru


    9.

    EDIT - brak zdjęcia, wygasł hosting. Zapraszamy do korzystania z hostingu forum.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-04-2019 o 10:25

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •