Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie The War is not Lost (2014) - #1 Teaser

    Teaser filmu fabularnego nakręconego Nikonem D5200

    https://www.youtube.com/watch?v=zDGodW5_iHI

    Grupa najemników zostaje wysłana w przeszłość by powstrzymać nazistów przed próbą zdobycia kontroli nad czasem.

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć, nawet dobre, Twoje dzieło ? .. zajmujesz się może rekonstrukcją historyczną lub airsoftem czy coś w tym stylu?
    Nieważne czym - ważne jak!

  3. #3

    Domyślnie

    Moje dzieło, ja zajmuję się filmami, ale mam sporo znajomych zarówno w ASG jak i w rekonstrukcji, stąd pomysł na film. To będzie fabularny film akcji/sci-fi ok 35 min.

  4. #4

    Domyślnie

    Ma klimat. Ciekawie się starter prezentuje.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Kolejny teaser: https://www.youtube.com/watch?v=nJ39LcVX21s

    Mieliśmy niestety bardzo duże przerwy w produkcji (uroki kina niezależnego :P ) ale już wiadomo, że film ukaże się w maju.

  6. #6

  7. #7
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Zapowiada się ciekawie. Oby w filmie było więcej scen z paniami

  8. #8

    Domyślnie

    A oto i film!
    https://www.youtube.com/watch?v=OPDl2HX7SJQ

    Na wszelkie pytania i komentarze chętnie odpowiem, więc zachęcam do dyskusji.

  9. #9

    Domyślnie

    Obejrzałem i powiem że pomysł miałeś ciekawy, ale:
    1. Dlaczego aktorzy silą się na angielski???
    2. Częste nerwowe ruchy kamery powodowały że momentami ciężko było skupić wzrok.

    Pozdrowienia dla całej ekipy. Zabawa na pewno była świetna, ale widać sporo włożonej pracy.

  10. #10

    Domyślnie

    1. Nie wszyscy jesteśmy polakami i zrobienie filmu po polsku byłoby nie dość, że bardziej skomplikowane to w kontekście fabularnym wyszłoby to słabo (choć i tak bez większego znaczenia skoro to taka amatorska bajeczka sci-fi).
    2. Do dyspozycji mam jedynie statyw i rig, a lustrzanka nie stabilizuje obrazu w żaden sensowny sposób. Poszedłem w koncepcji kręcenia handheld, gdyż dobrze wpisuje się to w kino akcji. Osobiście lubię dużo ruchu kamery choć prawda jest taka, że za konkretną edukację w tym kierunku zabrałem się tuż po zakończeniu zdjęć - takie rozwiązanie uważam za bardzo dobre, ponieważ dużo łatwiej jest się uczyć z książki w momencie gdy już ma się doświadczenie.

    Generalnie wszystko musiałem robić sam, na planie nie było ani jednej osoby, która specjalizowałaby się w jakiejkolwiek dziedzinie sztuki filmowej. Nigdy wcześniej nie robiłem niczego związanego z dźwiękiem czy CGI. Zrobiłem ten film przede wszystkim dla własnego doświadczenia i wiem, że można krytykować mnie za to, że pomysł był za duży jak na moje możliwości, ale właśnie o to mi chodziło. Popróbować, "pomacać", dowiedzieć się co jestem w stanie zrobić przy obecnym stanie rzeczy, czego mi brakuje, na co zwrócić następnym razem uwagę itp. Nawet jeśli film jest kompletną klapą to i tak wyprodukowanie go przyniosło mi same plusy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •