Close

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 132
  1. #1

    Domyślnie Pixel Vertax MB-D-16 porażka.

    Kupiłem, trudno, 350zl poszło się dy....ać. Pospieszyłem się bo bardzo potrzebowałem. A to chyba za wcześnie na zamienniki. Problemy takie jak przy każdym nowym: naładowane aku (Panasonic evolta) szybko rozładowuje. Dziś spróbuje na Eneloopach ale niczego za bardzo sie nie spodziewam.
    Jeśli chodzi o obsługę to wszystko ok, przyjemnie leży w dłoni choć jest trochę grubszy niż body. Guma i te centki identyczne jak w body. Pokrętła sprawnie, tylko joystick jak dla mnie a mały. Szuflady wchodzą ciasno i ciężko się domykają.

  2. #2

    Domyślnie

    Oddaj na gwarancje, jaki problem?
    Mi w pixelu do D800 wypadł joystick-wybierak - Foto-tip od ręki mi wymienił na nowy i od tego czasu zero problemów.

  3. #3

    Domyślnie

    Odsylac mi sie nie chce, jeszcze teraz przed swietami. Pewnie z miesiąc będę czekał. Zobaczymy. Pamiętam przy d7000 tez byly takie problemy z niektorymi i dopiero jak dla mnie Meike dal rade.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Brzegi-Bukowina
    Posty
    30

    Domyślnie

    Lukasio napisz potem jak z tymi enelopami bo się przymierzam do zakupu.

  5. #5

    Domyślnie

    kupilem pixela kabelek do wyzwalacza- kamera nie chciala fokusowac, nie mozna bylo wywolac menu, nie mozna bylo przegladac zdjec.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Zadzwonic i wyjaśnić sprzedawcy problem zawsze trzeba. może miałeś pecha po prostu
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  7. #7

    Lightbulb

    Ja dlatego czekam z utęsknieniem na oryginalny, coś im się nie śpieszy. Przy cenie body wolę mieć pewny grip za który trzymam, do którego strap będzie wkręcony i który ma nie powodować strachu, że mi się zjara korpus.
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasio Zobacz posta
    Odsylac mi sie nie chce, jeszcze teraz przed swietami.
    No to Panie szanowny komu ma się chcieć? Trafiłeś na wadliwą sztukę to się ją oddaje na gwarancji. A jak Ci się nie chce wysyłać to pracuj na uszkodzonym i nie marudź że źle działa
    ;]

  10. #10

    Domyślnie

    Mi osobiście nie, ale znam przypadki i osoby którym się coś takiego zdarzyło. W D700 mam oryginalny kupiony używkę i spełnia swoją rolę znakomicie.
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •