Close

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 132
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelg Zobacz posta
    Mi osobiście nie, ale znam przypadki i osoby którym się coś takiego zdarzyło.
    Ciekawe, pierwsze słyszę. Jakiś link czy coś?

    Ja miałem do D700 oryginał, do D800 zamiennik (pixela). Średnio odczuwam różnice. Oprócz tej w portfelu, tu już znacznie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    A zjarał Ci się jakiś?
    Przecie zawsze kupował oryginały.

  3. #13

    Domyślnie

    A jak z wagą takiego nie oryginała? Nie są one "plastikowe"? Co np dla mnie ważne to to żeby był on z takich materiałów jak body i dociążał go - poza oczywistymi funkcjami jakie spełnia.

    Linku nie mam kojarzę sytuację gdzie koledze (forumowemu mateo) spaliła się płyta główna (?) w d700 po podpięciu chyba MEIKE. Na forum też coś ludzie przecież przebąkiwali o tych nieoryginałach.
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  4. #14

    Domyślnie

    Na zamiennikach i tylko w przypadku wsadzenia akku do gripa i puchy siadać potrafiły D700. O innych puchach nie słyszałem.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelg Zobacz posta
    A jak z wagą takiego nie oryginała? Nie są one "plastikowe"? Co np dla mnie ważne to to żeby był on z takich materiałów jak body i dociążał go - poza oczywistymi funkcjami jakie spełnia.

    Linku nie mam kojarzę sytuację gdzie koledze (forumowemu mateo) spaliła się płyta główna (?) w d700 po podpięciu chyba MEIKE. Na forum też coś ludzie przecież przebąkiwali o tych nieoryginałach.
    Nie odczuwam dyskomfortu z zamiennikami. Przy czym ciężko porównać, bo grip do D800 jest bardziej lichy niż do D700, ale sama pucha też taka jest, wiec ciężko ocenić - nie mam porównania bezporedniego, nie miałem oryginału do D800 w rękach ani razu.

  6. #16

    Domyślnie

    A tak wg Waszej wiedzy jest szansa aby w styczniu pojawił się grip Nikonowy ? W jakim odstępie czasowym od premiery korpusu/ ujawnienia informacji na oficjalnej stronie Nikona pojawia się on u nas do kupna ?
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  7. #17

    Domyślnie

    To że mi się nie chce odsyłać to napisałem trochę przewrotnie w takim sensie że zwrot wysylkowy i to jeszcze teraz w okresie świąteczno-noworocznym jest uciążliwy. Oczywiście jutro telefon do Fotoaparacików będzie. Wsadziłem eneloopy UTG3B i jade na live view, krecr co jakiś czas filmiki aby jeszcze dziś go "zmęczyć". Odezwę się dla zainteresowanych co i jak.

  8. #18

    Domyślnie

    To nie pierwszy wadliwy Pixel z tego sklepu...

  9. #19

    Domyślnie

    I co z tym gripem ??

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Ciekawe, pierwsze słyszę. Jakiś link czy coś?

    Ja miałem do D700 oryginał, do D800 zamiennik (pixela). Średnio odczuwam różnice. Oprócz tej w portfelu, tu już znacznie.
    Miałem w ub. piatek odebrac D750, ale z powodu wpadki zostaje z D800. Ale zamowiłem gripa Pixel Vertax D16, własnie listonosz mi go przyniósł. Mz jest super zrobiony, guma a nie plastik, nie zauwazyłem zeby sie zle otwierał, lub był jakos wadliwie wykonany. Pixel słynie z jakosci własnie gripów , miałem z D600 ale wysypał mi sie aparat, a nie grip, poszedł do kolegi ktory jest bardzo zadowolony, Za orginał trzeba zapłacic naprawde duzo, sciagniety Hong Kongu kosztuje 350 zł - jest do wziecia po kosztach, pójdzie na Allegro

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •