Close

Strona 61 z 151 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1510
  1. #601

    Domyślnie

    Nikon ogłosił oficjalnie, że bada problem więc poczekaj na ich oficjalne stanowisko
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  2. #602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vian Zobacz posta
    A jak teraz wygląda polityka Nikona?
    Jeśli kupię 750 na internecie i znajdę flary, to sprzęt odsyłam i się nie martwię. A jak to wygląda w sklepie stacjonarnym?
    Czy flary mogą być podasawą reklamacji? Zostanie uznana?
    Jak kupisz w sklepie internetowym(zakup na odległość)-pod warunkiem, że zrobisz to jako konsument, nie jako firma- możesz zwrócić aparat bez wdawania się w przyczyny. Nie pasuje Ci i odsyłasz. Sprzedawca ma obowiązek Ci zwrócić też koszt wysyłki (do Ciebie) za który zapłaciłeś(najtańszą możliwą opcję wysyłki).
    Jak kupisz na firmę, nie oddasz aparatu, tak samo jak w sklepie stacjonarnym- to zawsze tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
    Oczywiście jak kupisz w sieci, nie możesz też strzelać migawką bez opamiętania, sprzęt masz oddać w stanie nieużywanym. Jak klapniesz kilka razy testowo, to nic się nie stanie, ale kilka to kilka nie kilka tysięcy
    D7100, T 17-50 2.8, T-a 16-28 2.8, S 35 1.4, N 50 1.8G, N 85 1.8G

  3. #603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornikbp Zobacz posta
    Nikon ogłosił oficjalnie, że bada problem więc poczekaj na ich oficjalne stanowisko
    Oficjalne stanowiska Nikona skutkuja czyms w rodzaju listu serwisu do Marcina,lub "nowym" modelem najwczesniej za pol roku.Mi sie spieszy Zreszta usterka jest do naprawienia przez serwis.Nikon chce przejac inicjatywe i zamulić problem swoimi "procedurami". Firma powinna produkowac sprzet a nie oficjalne stanowiska.
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  4. #604

    Domyślnie

    Trochę długo wypracowywane jest to ,,stanowisko''. Zwłaszcza w świetle tez z NPS w takim tonie jaki dostałem ,,Czekamy na potwierdzenie, czy to zjawisko jest wadą''. Może jeszcze być czasem niezłe tango z tym....

  5. #605

    Domyślnie

    jeszcze wyjdzie, że to zaleta... i w materiałach reklamowych nazwą to niepowtarzalnym efektem półflary niemożliwym do uzyskania w większości innych aparatów

  6. #606

    Domyślnie

    Będzie prawie tak, jak z niemierzalną jakością 58/1,4

  7. #607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gippo Zobacz posta
    jeszcze wyjdzie, że to zaleta... i w materiałach reklamowych nazwą to niepowtarzalnym efektem półflary niemożliwym do uzyskania w większości innych aparatów
    Przecież on jest już reklamowany jako: "Jestem artystą"
    Flara tu chyba była do przewidzenia. A półflara to już wyższy poziom artyzmu.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  8. #608

    Domyślnie

    Z tego, co pisze rotor wynika że nawet w D610 ta osłona była ruchoma a w D750 jest nieruchoma i inaczej zbudowana... Czyżby przyoszczędzili również na tym elemencie (jak zwykle nie testując wnikliwie nowości)? Kilkanaście dolców na sztuce i tuning (wsteczny) gotowy...

    Motyw podobnie cwany jak z przekonstruowaną komorą lustra w D7000... Miało być sprytnie i tanio a wyszło jak zawsze.

  9. #609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotouśmieszek Zobacz posta
    bo chcę po prostu kupic tę puszke POPRAWIONĄ. Juz raz kupilem d600, rzygała olejem a za chwile wypuscili d610. Nikon poprawi d750 TYLKO z 2 powodow: spadku obrotow lub groźby pogorszenia wizerunku firmy. Reszty sie domyslisz...chyba.
    TA... to pogorszenie wizerunku to spędza im sen z powiek na bank .

    Oficjalne stanowisko będzie takie, ze body jest wyznacznikiem wieloletniej tradycji i doświadczenia profesjonalnych fotografików co niejako kłóci się z robieniem zdjęć z latarką świecącą w linii prostej w obiektyw .

    A tak na poważnie - ile stracisz (ewentualnie) na tym jeśli faktycznie za kilka miesięcy wyjdzie 760 ?
    Za rok i tak bez względu na wszystko stracisz jakieś 2 tys. za trzy lata około 50%. Z wadą czy bez.
    A ile ewentualnie zarobisz ? Z wadą czy bez - utrata wartości jest tak duża że te 500 zł różnicy nijak się ma do kosztów to raz a dla pracującego z tym body to kwestia różnicy godziny pracy... Po prostu jesteście śmieszni. Mam D750, robię nim zdjęcia, wystawiam rachunek, nie widziałem jeszcze flary i cienia, a zarobioną kasę już widziałem .
    Płaczą głównie Ci "co by kupili" ale niewielu co kupiło . Molestujcie się dalej, w Nikonie nie śpią przez wasze rozterki.

  10. #610
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Krzychu, tylko zapomniales o jednej rzeczy - nie wszyscy tym pracuja i zarabiaja kase Z reszta sie w sumie zgadzam, ludzie kupujac aparaty czesto mysla ile beda warte przy sprzedazy... a to tak nie dziala. To samo tyczy sie aut i innych gadzetow, a wystarczy myslec ile milego czasu sie spedzi z dana rzecza (chyba, ze trafi sie na mine ).

Strona 61 z 151 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •