Close

Strona 21 z 151 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1510
  1. #201

    Domyślnie

    Cześć, tak przeczytałem właśnie Wasze wypowiedzi, a zakupiłem takową sztukę D750-tki i mem ten sam problem, więc dołączam się zirytowanych klientów :/

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcingroszyk Zobacz posta
    "In Canada and Japan they are taking the flawing cameras back and cash refund. Nikon doesnøt know how to solve the problem." Nie wiem czy to prawda czekam na potwierdzenie. Ale jeżeli u nich zwracają kasę to może i u nas tak będzie.
    podaj jakieś link

  3. #203

    Domyślnie

    Tymczasem w polskim NPS.....cisza. Brak odpowiedzi na mojego maila. Po świętach idzie to w formie pisemnej listem poleconym.

  4. #204

    Domyślnie

    Mi odpisali standardową formułkę: "...uprzejmie informuję, że firma Nikon przebadała tego typu zgłoszenia i występowanie w pewnych sytuacjach fotografowania specyficznej flary jest zgodna ze specyfikacją tego modelu i mieści się w założonych standardach jakości." ...chociaż pisałem o cieniu a nie o flarze... Zjawisko to można zredukować poprzez zastosowanie osłony przeciwsłonecznej na obiektywie i przymknięcie przysłony.
    Także w odniesieniu do tego zjawiska nie ma potrzeby interwencji aparatu w serwisie

    Zjawisko to można zredukować poprzez zastosowanie osłony przeciwsłonecznej na obiektywie i przymknięcie przysłony.
    Także w odniesieniu do tego zjawiska nie ma potrzeby interwencji aparatu w serwisie

  5. #205

    Domyślnie

    To poproś o podanie literalnie tego fragmentu zapisu specyfikacji Nikona d750, który to uwzględnia istnienie wady w postaci cienia na około 10 procentach kadru. To jest WADA UKRYTA, której wykrycie gwarantuje:
    a. naprawę - usunięcie wady
    b. zwrot gotówki za zakupiony, wadliwy towar

  6. #206

    Domyślnie

    To odpisz im, że pisałeś o cieniu, a nie o flarze. Nie rozumiem czemu każdemu odbijają tą samą piłeczkę i nikt się nie upomni że to nie o flarę chodzi tylko z ogonem pod tyłkiem przyjmuje taką beznadziejną odpowiedź.
    ;]

  7. #207

    Domyślnie

    Przecież to proste Panowie... a mianowicie:
    - posiadacze D700 nie potrafią korzystać z lamp reporterskich
    - posiadacze D7000 nie potrafią ustawiać ostrości z jasnymi szkłami
    - posiadacze D800 mają niesprawną optykę, również szerokokątną a do tego trzęsą im się łapki
    - posiadacze D600 nie potrafią zmieniać obiektywów tak by do środka nie wleciała łyżka okruchów farby/oleju
    - posiadacze D750 nie potrafią kadrować - po co w ogóle focić tam gdzie jest światło skoro ISO 25600 daje radę w ciemności?

    Każdego kota można obrócić ogonem, hehe... potem wystarczy dopasować legendę.

  8. #208

    Domyślnie

    Urząd Kontroli Konkurencji i Konumentów = ale to jedynie dla prywatnych właścicieli, którzy nie brali na FV. To dużo mocniejsza bomba niż rzecznik konsumentów. Jak ktoś ma prywatne body to niech pośle do UOKIK pismo z opisem wady - CIENIA - z niezbędnymi załącznikami zdjęciowymi (w tym koniecznie zdjęcia Top-a demaskujące wadę widoczną gołym okiem w komorze lustra). To 5 minut roboty + 2x klik na drukarce. Sądzę, że warto, bo kary UOKiK to są kwoooooty.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 23-12-2014 o 12:00

  9. #209

    Domyślnie

    prosze uwaznie post przeczytac- koledze top67 gratuluje miedzynarodowego skucesu- pisze to bez sarkazmu lub kpiny. congrats. http://nikonrumors.com/
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #210

    Domyślnie

    Mnie przeraża to, że gro ludzi nadal myśli, że tu chodzi tylko o flarę... Mimo, że jest to wytłumaczone dość dokładnie. Część "zagranicznej" publiki nadal nie kuma o co chodzi.

Strona 21 z 151 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •