Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74
  1. #1
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie Wojteh - zdjęcia z mojej drogi...

    Zastanawiałem się jaką fotografią zacząć .. zaczne tak spokojnie wiec ...

    1. Ganges - tu się wszystko zaczyna i kończy


    2. Two faces


    3. Zdjęcie na które czekałem 42 lata


    4. wszedłem do obozowiska .. wszędzie bieda .. znaczy normalność .. na ogniskach garnki i kobiety gotują coś do jedzenia - nie wiem z czego i raczej wolę nie wiedzieć .. jak zawsze im większa bieda tym większe uśmiechy .. w ich oczach zawsze widzę nadzieje nie tylko na moje pieniądze jeśli zdecyduję się cokolwiek zostawić ale na to że ktoś się odważył nimi zainteresować ... ktoś ciągnie mnie za rękaw i ciągnie by pokazać coś czym się ta społeczność może pochwalić ... do kobiety .. młodej ale widzę zmęczonej .. widzę oczy Afganki z NG fotografa którego byliśmy tak blisko opublikować w Aorcie .. zaczyna coś odwijać z koców i szmat .. niezbyt czystych ... i nagle widzę .. NOWORODEK spod moich przeciwsłoneczny okularów czuję jak płyną dwie łzy ... sięgam najpierw do kieszeni i daję wszystko co tam miałem .. wiem świata nie naprawię i nie zapewnię temu dziecku innego startu w świat ale robię zdjęcie ..

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 10-12-2014 o 12:08 Powód: łączenie postów

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem czy zdjęcia nadążaja za tym pompatycznym opisem. Wolałbym by nie wymagały ideologii i wstępu. No ale to ja

  3. #3

    Domyślnie

    Bez ideologicznego etosu te zdjęcia to banalne ponuro obrobione pstryki z jakiegoś brudnego i biednego kraju.

  4. #4
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    Zdjęcie z bogatszego kraju

    5.

    6.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 10-12-2014 o 12:09 Powód: łączenie postów

  5. #5

    Domyślnie

    Bez ideologicznego etosu te zdjęcia to banalne ponuro obrobione pstryki z jakiegoś brudnego i biednego kraju.
    Bo to jest biedny i brudny kraj.

    Zapomniałem dodać, że zdjęcia uważam za co najmniej dobre.
    Ostatnio edytowane przez doktor ; 10-12-2014 o 11:29
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Oj Wojtku, Wojtku... A ślubu żadnego w tych Indiach nie sfotografowales? Albo landszafciku o zachodzie słońca?

  7. #7

    Domyślnie

    Egomanskie nadecie ("Ganges- tu wszystko sie zaczyna i konczy", "2 lzy spod okularow przeciwslonecznych") i kreatywna interpunkcje moznaby darowac pod warunkiem, ze zdjecia cos pokazuja poza "ahtystycznym" zamazaniem, nieostroscia i kadrowaniem jak pod wplywem. pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 10-12-2014 o 12:09
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Egomanskie nadecie ("Ganges- tu wszystko sie zaczyna i konczy", "2 lzy spod okularow przeciwslonecznych") .
    a jak juz poszło wszystko co było w kieszeni to panna z dzieckiem mogła też fikołka zrobić. Niestety Wojtku miałkie te opisy i dorabianie nie wiadomo jakich wzruszających historii. Zdjęcia jak zdjęcia - ale daleko im do doktor-owskich indyjskich pociągów, czy mariowych pracowników. Tam nie zauważyłem siłowych opisów - zdjęcia brobnią się same. Łezka mi się zakręciła a nawet dwie, spod okularów korekcyjnych, a jakże

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    ani zdjęcia...ani opisy...ale ja tam się nie znam...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •