Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 74
  1. #51
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    No cóż.... Nie o to mi chodziło. Nie zależało mi na przepychankach panowie...

    Ja wam życzę Wesołych Świąt i spokoju w duszy. Koniec.
    .

  2. #52

    Domyślnie

    tak się przyglądam temu wątkowi i... i dalej nie podobają mi się zdjęcia...nawet ideologia gdzie byłeś( ale to tylko słowa...) nie robi z tych zdjęć fajnych prac... lubię Indie, więc czekam na inne...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  3. #53

    Domyślnie

    Jest kilka niezłych zdjęć, jest kilka gorszych (mniej trafiających do mnie), ogólnie mówiąc kolor bardziej na plus, ale dzieciak z pistoletem (b&w) się podoba, i jeszcze kilka, więc może się równoważy... Całość ogląda się dobrze - z zastrzeżeniem - lepiej byłoby mieć to w całości (nierozsypane po wątku).

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Za 10 rupci taki brodaty pan to nawet śmieszne miny zrobi do aparatu. Ale czy w tym rzecz ?
    I co w związku z tym? Podobny tekst równie dobrze możesz umieścić pod każdym zdjęciem aktu z fotomodelką, czy innego portretu... O niczym to nie świadczy.

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    tak się przyglądam temu wątkowi i... i dalej nie podobają mi się zdjęcia...nawet ideologia gdzie byłeś( ale to tylko słowa...) nie robi z tych zdjęć fajnych prac... lubię Indie, więc czekam na inne...
    Czy akurat Tobie muszą się podobać? I czy musisz oznajmiać wszem i wobec, że wątek oglądasz? Może warto zadawać sobie takie pytania?
    Co to jest "fajna praca"?

    P.S. Nie ma w trzeźwej mowie takiego tworu jak "ideologia gdzie byłeś".

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    tak się przyglądam temu wątkowi i... i dalej nie podobają mi się zdjęcia...nawet ideologia gdzie byłeś( ale to tylko słowa...) nie robi z tych zdjęć fajnych prac... lubię Indie, więc czekam na inne...
    Jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie śmierć przez powieszenie.

    Bardzo fajne zdjęcia Panie Autorze. Nie wszystkie ale większość. Ktoś pisał, że jest w nich przewaga obróbki niż tematu i podzieliłbym ten pogląd. No ale wątek jest rozwojowy więc pewnie coś jeszcze się tu zdarzy.
    red light, dark room...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie śmierć przez powieszenie.

    ile Ty masz lat, że takie bzdury piszesz...? żenada...

    Bardzo fajne zdjęcia Panie Autorze. Nie wszystkie ale większość. Ktoś pisał, że jest w nich przewaga obróbki niż tematu i podzieliłbym ten pogląd. No ale wątek jest rozwojowy więc pewnie coś jeszcze się tu zdarzy.
    ...a to jest konstruktywny komentarz...ech...tylko chwalić można...forum wzajemnej adoracji, chwalimy jest git...ganimy już nie...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  6. #56

  7. #57

    Domyślnie

    małe pytano, na ostatnim zdjeciu dziecko rozjasnione jakims "brushem" w potoshopie ?
    troche nie naturalnie to wygląda.

  8. #58

  9. #59

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Taka dzisiaj moda /hołdują jej prawie wszystkie bardziej prestiżowe wystawy/ zdjęcie + opis. W przypadku braku opisu, notki, info nawet te vipowskie byłyby jedynie zwykłym pstrykiem. Dopiero pełniejsza informacja buduje całość.
    Tutaj jest... podpis

  10. #60

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •