Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 74
  1. #41

  2. #42

  3. #43
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ... Co w nim jest takiego ze wymagało pokazania?...
    W zasadzie niezkle pytanie, zaczne je chyba czesciej zadawac...
    +1 dla Ciebie ze mi sie przypomnialo zdjecie z twojej podrozy na Filipiny, co bys odpowiedzial na tak zadane pytanie w twoim watku? Moze sprobujesz uzasadnic?
    .

  4. #44

    Domyślnie

    to że zdjęcia z Filipin znajdowało sie w wątku turystycznym wraz z garscią informacji w temacie No chyba że o jakimś innym piszesz ?

  5. #45
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Sorry Wojteh...
    Pisze o malym zestawie gdzie było zdjęcie z dzieciakami i środkowym palcem... Nie znajdę teraz na telefonie... Jeżeli to było twoje to raczej w tym dziale i raczej, pokusisz sie o uzasadnienie?

    Nie zamylaj, bo raczej mnie pamięć nie myli...
    .

  6. #46

    Domyślnie

    ach tak, pamiętam. O tym mowa ? -- http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=243911
    Nikt nie zamyla - weź pod uwagę że nie pamiętam wszystkiego co tu wrzucałem. Podaleś jakieś kryteria, pogrzebałem w moich załozonych watkach i mamy.
    A uzasadnienie - wstawiłem je gdyż mi się podobały, gdzyz w moim przekonaniu pokazują jak wyglada sytuacja dzieci tamże, spędzanie wolnego czasu i klimat jaki panuje. Że o podejściu do obcokrajowców nie wspomne bo jest dość wymowne

  7. #47
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    śmieszne tłumaczenie ... a sytuacja dzieci nie wiesz jak wygląda bo z autokaru i plaży tego nie widać ... a chłopcy którzy pokazują Ci palec pokazują stosunek do Ciebie

    w Indiach byłem w sierocińcu, w ośrodku pomocy dla dzieci z porażeniem, w kilku szkołach, szpitalach dla dzieci w kilkunastu slumsach i nie tylko przez nie przechodziłem w największych slumsach Bombaju (też np. w tych samych gdzie był robiony słynny film) oraz w normalnych domach ale i tych bogatych domach gdzie była służba ....

    też tak poznałeś sytuację dzieci ?? i masz patent na wrzucanie zdjęć bo ci się podobały ?? ... moje zdjęcia mi też się podobają wyobraź sobie ... opis służy do usytuowania w czasoprzestrzeni ...

    dodatkowo wrzuciłeś najpierw wersję kolorową w jednym wątku potem te same już w dramatycznym b&w w innym

    nie chciałem tego pisać wcześniej - nie wystarczy być w egzotycznym miejscu ... mieszkać w 5* hotelu (lub innym z klimatyzacja i tv) i wyjść na miasto .. potem oceniać przez pryzmat swoich doświadczeń innych ...

    26.
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 19-12-2014 o 13:31

  8. #48

    Domyślnie

    W ostatnich wypowiedziach czuć świąteczny klimat I pomyśleć, że wystarczyłoby patrzeć na zdjęcia a nie opisy pod(czy nad) nimi a klimat wątku byłby bardziej strawny. Mi się 22 nawet podoba. Tak po prostu. Muszę to jakoś uzasadnić by było merytorycznie?

  9. #49

    Domyślnie

    no widzisz - jak zawsze się wypowiadasz a tak naprawde niewiele wiesz gdzie byłem i co robiłem. Ale oczywiście kłapanie jęzorem w cenie Ale to już Twój problem. Cieszy mnie ze swoje ego w ten sposób zaspokajasz. Az prawie uroniłem łze lub dwie nad Twoją rozpasaną dumą. Bez pozdrowień
    Nie rozumiem skad Twoja teoria na temat dramatycznych wersji BW. Mam te zdjęcia w kolorze i w BW. Dopisujesz zbyt dużo swoich teorii do mojej skromnej osoby, szczególnie że w większości sa nieprawdziwe. Cieszę się ze byłeś w Dharavi, że byłes w domach ze służbą - ale mnie to nie wzrusza. Nie śpię w hotelach 5 gwiazdkowych - ale rozumiem że w ten sposób się musiałes dowartościować próbując mi ten fakt przypiąc bys wyszedł na stroskanego życiem biednych dzieci trapera co to sypia w biednych hostelach i oddaje biedakom zawartośc swoich kieszeni. Nie wyszło. Próbuj dalej Współczuję Ci jedynie ze się do takich tekstów musisz posuwac - ale to nie jest absolutnie mój problem i cieszę się ze mogę Cię zostawić w Twoim świecie ze swoimi przekonaniami i rozpasaną dumą.

  10. #50
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    szkoda mi czasu i energii na pisanie z Tobą stock - nie martw się o moje ego proszę .. pobaw się swoim - nie będę reagował na twoje komenty bo totalnie nic nie wnoszą ...

    27.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •