Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 74
  1. #31

    Domyślnie

    Drogi kolego pit, dziekuje za krytyke moje "krytyki". Obawiam sie, ze nie bedziemy mogli sie zgodzic, gdyz roznice dotycza zasadniczych kwestii: nie uzurpuje sobie prawa do krytyki, co w moich kulawych postach zazanczylem- napisalem, ze zdjecia mi sie nie podobaja i napisalem dlaczego. Krytyke moga uprawiac odpowiednio wyksztalceni panowie i panie krytycy, podobnie jak chleb pieka piekarze a domy buduja architekci. Sadzac po zamieszczczanych na forum zdjeciach (takze moich) oraz komentarzach do zamieszczanych zdjec (przede wszystkim moich) mozna okreslic zamieszczajacych mianem "ahtystow" i "khytykow". Roznicy miedzy "ocena" a "krytyka" nie widze. Drogi kolego, gdy pisze te slowa zawiera inkryminowany thread 36 postow- 15 z nich nalezy do autora, 3 sa mojego pozal sie boze autorstwa. Z pozostalych 18 4 odnosza sie bezposrednio do mnie- to prawie 25%- czy nie lepiej byloby komentowac zdjecia a nie to co ja napisalem? Byloby to z korzyscia dla pana autora. ktory dowiedzialby sie jak dobre (lub zle) sa jego zdjecia z postow prawdziwych znawcow- raz jeszcze: a wiec nie z moich, co szczerze wyznaje. pozdrawiam
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    no prosze- mozna ladnie co moim zdaniem przeszkadza to pinowy element zakonczony czyms ciemnym w samym srodku zdjecia. EDIT- im dluzej patrze tym bardziej mi sie podoba- smog, winieta, kolory, swiatlo, polnagie dzieci plecami odwrocone... tylko ten "element w srodku"
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 11-12-2014 o 10:37
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #34

    Domyślnie

    varanasi - chyba moje ulubione miejsce w indiowie

  5. #35
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    to nie jest ładnie - to akurat mi tak pasowało - przez długi czas opracowywałem profile kolorystyczne - obróbka to właśnie taki filtr symulujący określony film analogowy - analizowałem przez długi czas .. może się nie podobać to rozumiem ale obróbka nie odbiega od tego co robiłem na skanerze z tym filmem

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    no prosze- mozna ladnie co moim zdaniem przeszkadza to pinowy element zakonczony czyms ciemnym w samym srodku zdjecia.
    jeśli nie muszę to nie zmieniam treści
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 11-12-2014 o 10:36

  6. #36

    Domyślnie

    Wojtku, z mojej strony kilka uwag, w domyśle mało przydatnych, bo o fotografii wiesz więcej ode mnie. Pierwsza uwaga do całości. Nie rozumiem dlaczego nie ograniczyłeś się do zdjęć z Indii. Podane bez 5,6,9 i 12(samej w sobie bardzo dobrej), zyskałyby przecież na wartości. Lepiej i płynniej by się oglądało, bo możnaby je sensownie ułożyć. Te wymienione wyżej wprowadzają tyko bałagan.
    Teraz kilka uwag o wybranych zdjęciach. 1 to ładne wprowadzenie, kadr nie idealny, ale i zamysł, i klimat na tak. 2 ładny portret, ale mimo sugestii w komentarzu ta druga twarz nie stanowi tu jakiegoś sensownego dopełnienia, albo jest po prostu zbyt niewyraźna. 3 wydaje mi się jakaś mistyczna, ale o co mi chodzi nie wiem, ale jeden element w kadrze to widziałbym ostry. 4 dobra, ale brakuje mi zdjęcia (zdjęć) towarzyszących, może szerszego ujęcia okolicy. Pozostałe solidnie i jak pisałem wyżej w lepszym ułożeniu inaczej by to wyglądało.
    Na koniec najmniej wazna uwaga, ale obróbka na kilku zdjęciach jakoś mi nie lezy. Mówię o 1, 7, 8, 18. Pojawiają się nieładne artefakty, tło nabiera brzydkiej konsystencji. Wiem z Twoich wpisów na forum, że obrazowanie starannie dobieranego sprzętu nie jest Ci obojętne. Dla mnie za mało tej szlachetności, a zbyt wiele ingerencji postprocesu.
    Wyszło wiele uwag, ale przecież w takim tonie łatwiej sie pisze, więc nie odbieraj tego przesadnie

  7. #37

  8. #38
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 16-12-2014 o 11:15 Powód: łączenie postów

  9. #39

    Domyślnie

    tego ostatniego zupełnie nie rozumiem. Co w nim jest takiego ze wymagało pokazania? Ani emocji, ani kadru, ani pomysłu. Kolorowe rozpraszajki w tle, duzo góry. jeśli spośród innych coś jeszcze mozna wybierać to ostatniego pana nie czaję zupełnie..

  10. #40

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •