Close

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 168
  1. #61

    Domyślnie

    Ważne jest co jest uważane za silne źródło światła. Śłońce, lampa studyjna, mocna latarka. Jeżeli stadion oświetlony jest przez silne źródła światła, to każdy normalny człowiek, wie że to chodzi o jupiter, a nie kilka laserów.

  2. #62

    Domyślnie

    Ja bym jeszcze dodał wzmiankę o tym by nie fotografować lecących w naszym kierunku pocisków Tomahawk : )

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ja bym jeszcze dodał wzmiankę o tym by nie fotografować lecących w naszym kierunku pocisków Tomahawk : )
    Dlaczego? Nie chciałbyś mieć w kolekcji takiego zdjęcia? ;D
    ['O]

  4. #64

    Domyślnie

    Pod linkiem http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...14#post3593914 podobny temat. Hmm... moze jakos to połączyć? Przykleić?
    Nikon

  5. #65

    Domyślnie

    A w instrukcji obsługi, w punkcie o "zasadach pielęgnacji aparatu i akumulatora: przestrogi", a nie eksploatacji aparatu, jest napisane o "silnym źródle światła".

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ja bym jeszcze dodał wzmiankę o tym by nie fotografować lecących w naszym kierunku pocisków Tomahawk : )
    I Minuteman...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ja bym jeszcze dodał wzmiankę o tym by nie fotografować lecących w naszym kierunku pocisków Tomahawk : )
    Napisz taką prośbę do Nikona. Dla Ciebie dopiszą .

  8. #68

    Domyślnie

    Hmm. Pod tym linkiem jest instrukcja do wskaźnika laserowego o mocy 1mW.

    Zacytuję:
    3. Strumień lasera nie może być kierowany na żadne instrumenty optyczne: soczewki,zwierciadła ani powierzchnie odbijające, nie wolno patrzeć na światło lasera, gdy jeston w użyciu!;
    4. Strumień lasera nie może być kierowany na ludzi ani na zwierzęta. Nie stosować wmiejscach publicznych, w dużych zbiorowiskach ludzi – promieniowanie laserowe jestniebezpieczne dla oczu!

    Myślisz, że lasery na pokazie miał mniejszą moc?
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #69

    Domyślnie

    To jest w instrukcji lasera, nie aparatu. Czy się mylę?
    Myślę, że nikogo tu nie interesują instrukcje lasera czy miotacza plazmowego. Po za tym na większości koncertów i dyskotekach są takie lasery. Uważasz, że są nielegalnie używane??
    Ostatnio edytowane przez stanseba ; 11-08-2015 o 13:29

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Dlaczego? Nie chciałbyś mieć w kolekcji takiego zdjęcia? ;D
    Chciałbym, ale nie chciałbym wyparować razem z moją kolekcją. Jasno sprawę nakreślił TOP, nie da się wszystkiego umieścić w intrukcji (która i tak ma kilkaset stron). Zachowajmy odrobinę zdrowego rozsądku (Stanseba to nie do Ciebie) bo inaczej doczekamy się oznaczeń na produktach rodem z dzikiego zachodu (amin z juesej).


Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •