Close

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 168
  1. #151

    Domyślnie

    @stanseba

    Nie wszystkim jednak uznają gwarancję od lasera stąd moja prośba o jakichś dokument etc - żeby właśnie przyszli forumowicze mogli się na jego podstawie wzorować i nie musieć płacić.
    TOP67 także poprosił o podobne dane. Niestety nie wiedzieć czemu nie chcesz się nimi podzielić a wylewasz żale i jad na forum..
    ---------
    Pozdarwiam,
    kolekcjoner słoików

  2. #152

    Domyślnie

    @boeing
    Pewnie niektórzy, czytając bzdury mędrców, nawet nie korzystali z gwarancji tylko od razu sami napłacili za naprawę.
    Wylewam żale?? No wybacz, najpierw mnie obrażano, jak pisałem, że to podlega gwarancji, a teraz jak się okazało, że to prawda, to okazuje się, że dalej nie mam racji. Jak ktoś ma ograniczone możliwości zrozumienia pewnych rzeczy, to trudno.
    Na cholere mi udowadnianie, że białe jest białe z kimś kto ma ograniczone myślenie. Ja nic nie muszę nikomu, a zwłaszcza niektórym szkodnikom, udowadniać. Przecież tak mądrzy grupowicze, jak np GonzoG, nie mogą się mylić, taka naprawa nie jest wykonywana na gwarancji
    Po to tyle czekałem z pisaniem tu, by to zrobić jak będę miał naprawiony aparat lub wymieniony, bo liczyłem, że może chodziaż jeden mędrzec przestanie pisać bzdury. Ale nie, dalej jeden z drugim będzie pisał o laserach, mocach, energii i promieniowaniu.
    Jeżeli to co piszę, to są żale? Ok, to nię będę więcej tego robił.

  3. #153

    Domyślnie

    Stanseba, przestań już bredzić.
    Nie da się w serwisie Nikona od razu zapłacić za naprawę. Jak naprawa podlega gwarancji to zrobią na gwarancji.
    Ale nigdy nie będzie można ani wymienić na nowy, ani za dopłatą na inny model.
    To co piszesz to totalne brednie. A twoje wywyższenie się na podstawie totalnej glupoty jest żałosne.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #154

    Domyślnie

    Przeciez stanseba sobie dalej jaja robi...

  5. #155

    Exclamation

    stanseba pewnie na Allegro sprzedał aparat taki jak był bez naprawy i po dopłacie D750 nabył, im więcej pisze tym mniej wierzę w to że Serwis tak ugodowo załatwia sprawy, morał z tego taki że fotografowanie pokazów laserowych jest niebezpieczne i trzeba uważać bo naprawa kosztowna a Serwis tego za darmo nie naprawi, to że stanseba pisze inaczej niczego nie zmienia.

  6. #156

    Domyślnie

    stanseba, piszesz że inni mają problemy z czytaniem - a Ty ich nie masz? Napisałeś że laser nie jest źródłem światła, więc pozwól że coś Ci przytoczę:
    LASER - Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation: wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję.
    Stać Cie teraz na to by uderzyć się w pierś i odszczekać to co napisałeś?

  7. #157

    Domyślnie

    Obelix nieważne jak traktuję Laser, ważne to że Serwis nie uzna uszkodzenia matrycy jako usterki gwarancyjnej, wątek mocno się zamazał ale to wina trolowania stanseba, ja problemów z czytaniem i zrozumieniem nie mam, ci co liczą na to że Serwis na Gwarancji takie usterki naprawia przejadą się mocno

  8. #158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Nadajnik radiowy też emituje promieniowanie elektromagnetyczne. Wg Ciebie nadajnik radiowy dużej mocy, może Ci matryce uszkodzić?? Panowie, nie brnijcie już. Nie potraficie napisać przepraszamy, to nic nie piszcie, bo kompromitujecie się. Ręce opadają.
    Nie tylko matryce ale każdą elektronikę. Jest szkodliwe nawet dla organizmu dlatego podczas pracy nadajników radiowych o dużej mocy nie można się do nich zbliżać.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #159

    Domyślnie

    Kazda normalna osoba bedzie chciala naprawic aparat za free jesli jest na gwarancji. Nikt tu nie zmusza nikogo do zaplaty za naprawe. Niestety takie naprawy nie obejmuja gwarancji. O czym mowa w karcie gwarancyjnej.

  10. #160

    Domyślnie

    O czym ty piszesz. Przecież kolega dostał nowy aparat bo tamtego nie chciało im się nawet w serwisie naprawiać, a laser jest silnym źródłem... wody

    Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •