Close

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 168
  1. #141

    Domyślnie

    No i uderz w stół, a szkodnik się odezwie. Nawet Ci wstyd nie jest. Ehhh

  2. #142

    Domyślnie

    A to znajomość podstaw fizyki ma być podstawą do wstydu??
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #143

    Domyślnie

    Dziwne, bo mnie uczono że światło to nic innego jak promieniowanie elektromagnetyczne, a skoro laser emituje promieniowanie elektromagnetyczne, to emituje światło.
    Natomiast energia zależy od mocy, a nie od rodzaju urządzenia emitującego promieniowanie elektromagnetyczne.

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obelix Zobacz posta
    Dziwne, bo mnie uczono że światło to nic innego jak promieniowanie elektromagnetyczne, a skoro laser emituje promieniowanie elektromagnetyczne, to emituje światło.
    Natomiast energia zależy od mocy, a nie od rodzaju urządzenia emitującego promieniowanie elektromagnetyczne.
    Nadajnik radiowy też emituje promieniowanie elektromagnetyczne. Wg Ciebie nadajnik radiowy dużej mocy, może Ci matryce uszkodzić?? Panowie, nie brnijcie już. Nie potraficie napisać przepraszamy, to nic nie piszcie, bo kompromitujecie się. Ręce opadają.

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obelix Zobacz posta
    Dziwne, bo mnie uczono że światło to nic innego jak promieniowanie elektromagnetyczne, a skoro laser emituje promieniowanie elektromagnetyczne, to emituje światło.
    Natomiast energia zależy od mocy, a nie od rodzaju urządzenia emitującego promieniowanie elektromagnetyczne.
    To Fikcja bo stanseba wie lepiej
    umknęło mi to żebyś jakiś dowód dał stanseba bo na słowo to trudno uwierzyć w tak pomyślny finał, trochę to pod fikcję podpada

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Po trzecie i najważniejsze: MATRYCA TAK USZKODZONA PODLEGA NAPRAWIE GWARANCYJNEJ!!
    Ponieważ forum jest po to, żeby sobie pomagać, proszę o kilka informacji. Może przydadzą się innym

    1. Czy wysyłałeś do polskiego serwisu?
    2. Czy napisałeś, że uszkodzenie powstało podczas pokazu laserowego?
    3. Na ile wycenili stary aparat? Czyli, ile dopłaciłeś do D750?
    4. Do kiedy masz gwarancję na nowy aparat?
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-09-2015 o 00:35 Powód: pkt. 4
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #147

    Domyślnie

    Bomba atomowa też emituje promieniowanie elektromagnetyczne w postaci impulsu którego nie widać - i taki impuls zabija elektronikę powodując indukowanie się przepięć w układach, więc nie my tutaj brniemy, tylko Kolega.
    Napiszę to prościej: promieniowanie elektromagnetyczne posiada energię, a nie odwrotnie.
    Ostatnio edytowane przez Obelix ; 03-09-2015 o 23:33

  8. #148

    Domyślnie

    Nikomu nic nie muszę udowadniać, zwłaszcza szkodnikom, przez których może ktoś wybulił kasę, za coś co podlega gwarancji. Macie jakiś interes by wprowadzać w błąd ludzi na forum? Bo domyślam się, że tacy mędrcy nie uszkodzili sobie matrycy laserem i nie musieli korzystać z gwarancji w związku z tym.Bo gdyby tak było, to przecież przedstawili byście jakieś dowody.Krótka piłka, zgodnie z instrukcja obsługi, matryca uszkodzona przez laser, kwalifikuje się na naprawę gwarancyjną i nic tu nie ma moc, klasa lasera czy układ gwiazd na niebie. Czekałem z odebraniem aparatu, by to napisać, licząc, ze Ci co pisali te bzdury, maja jaja i jakiś honor. Chyba Was przeceniłem.
    Oczywiście GonzoG czy inny ...... może napisach jeszcze bzdury, robiąc z siebie jeszcze większego ignoranta. To nie zmieni tego co napisałem wyżej.

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Pisałem, też byś nabijał sobie posty gdzieś indziej
    Dalej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem, że mi wymienili. Może czas skończyć gimnazjum?
    Ja Ciebie nie obrażam, więc tego samego oczekuję.

    Napisałeś, że przystałeś na wymianę. Nie napisałeś, że już wymienili. Moje słowo "wymienią" było jak najbardziej na miejscu.
    To dziwne, że przez uwaloną kartę pamięci wymienią Ci body. No cóż, cieszę się Twoim szczęściem.
    Ile dopłaciłeś do D750?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  10. #150

    Domyślnie

    Uszkodzenie przez laser matrycy podlega naprawie gwarancyjnej. Z czym tu chcesz polemizować?
    Czytając Wasze bzdury, mam wrażenie, że macie jakiś interes by normalni grupowicze ze wszytskie wady i usterki Nikona sami płacili. Pewnie jak olej był na matrycy D600 to też pisaliście, że to wina użytkownika. Serwis tak bardzo długo twierdził i ludzie płacili kasę za czyszczenie matrycy. Oczywiście flara w D750 to też nie wina Nikona.
    Ktoś tu ma bół d...., bo miałem rację. Miejcie trochę męskiego honoru, czy za dużo od Was wymagam?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    MstrG, sam siebie obrażasz swoimi tekstami, ja tylko stwierdzam fakty. Tak, karta była zepsuta i wymienili mi aparat .
    Idź leczyć swoje frustracje i kompleksy w inne miejsce.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    TOP67 jak ktoś będzie potrzebował pomocy, to chętnie pomogę. Ale przecież tak uszkodzona matryca nie podlega gwarancji Nigdy nie rozumiałem, skąd na grupie, biorą się szkodniki, które zamiast pomagać grupowiczom, bardziej bronią żółtego serwisu? Niech odpowiedź na to pytanie, udzieli sobie każdy w swojej głowie.
    Czekałem tak długo, nic nie pisząc, bo chciałem mieć już sprawę załatwioną. Teraz mam, więc podzieliłem się swoja wiedzą, ale dla niektórych szkodników to nie dociera. Widze, że to był mój błąd. Z koniem się kopać nie będę. Wole robić zdjęcia.
    Pozdrawiam.

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •