Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    Na początku chciałem Ci coś napisać, bo Twój tupet, bezczelność i brak szacunku, jakie tu pokazujesz w odniesieniu do innych ludzi (potencjalnych obiektów Twoich zdjęć), nie mieści się w jakiejkolwiek skali. Jednak po ostatnim Twoim stwierdzeniu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu dyskutować z gimnazjalistą. Jak trochę podrośniesz, przemyślisz parę spraw (optymistycznie zakładam, że będziesz w stanie), to wtedy możemy porozmawiać.

  2. #12

    Domyślnie

    Ogólna rada jest taka- jak fotografujesz dla siebie to możesz wszystko. Im mniej stresu tym lepsze zdjęcia.

  3. #13

    Domyślnie

    Brak szacunku?
    wpisz sobie w google "street photography" i szukaj grafiki. a potem daj mi linka do zdjęcia które Ci się podoba a jest zrobione z tupetem, bezczelnością i brakiem szacunku.

    kiedyś miałem problem żeby zrobić obcej osobie zdjęcie- w najgorszym przypadku osoba w którą wycelowałem aparat zasłoniła twarz ręką. Więcej osób niż zasłoniło twarz ręką przystawało żeby jej zrobić zdjęcie. Kwestia tego by robić pozytywne zdjęcia- coś z czego osoba na zdjęciu jest dumna. jutro niedziela- wyskocz na miasto, ustaw się na ludzi z psami i fotografuj bez pytania ich zwierzaki. Nic nie mówisz, podchodzisz celujesz focisz. Na podstawie reakcji właścicieli powiedz mi ilu właścicieli czworonogów nazwie cie bezczelem. Zakład o kratę piwa że jutro nikt.

    Zagaduję do ludzi których fotografuję tylko jak się zamotam w ustawieniach aparatu i potrzebuję czasu żeby mi nie uciekli.

  4. #14

    Domyślnie

    Jarkod- pokaż mi jakieś swoje zdjęcie na poziomie ponadgimnazjalnym poprawne politycznie z którego jesteś dumny i ci się podoba.
    W zamian wrzucę zdjęcie poprawnej politycznie pani fotograf z akredytacją i większym obiektywem które zrobiłem na 28-70 bez pytania czy mogę.
    Skoro ustaliliśmy ze jestem gimboza to udowodnij mi że nie gadam z podstawówka lub przedszkolakiem tylko z magistrem.
    Ostatnio edytowane przez NegLTD ; 30-11-2014 o 02:32

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    Brak szacunku?
    wpisz sobie w google "street photography" i szukaj grafiki. a potem daj mi linka do zdjęcia które Ci się podoba a jest zrobione z tupetem, bezczelnością i brakiem szacunku.
    Bruce Gilden
    https://www.youtube.com/watch?v=kkIWW6vwrvM

    Kiedy oglądałem go pierwszy raz to nie podobał mnie się jego sposób fotografowania. Po jakimś czasie zmieniłem zdanie.

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    kiedyś miałem problem żeby zrobić obcej osobie zdjęcie- w najgorszym przypadku osoba w którą wycelowałem aparat zasłoniła twarz ręką.
    A to tylko znaczy, że za wolno fotografujesz

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    Zagaduję do ludzi których fotografuję tylko jak się zamotam w ustawieniach aparatu i potrzebuję czasu żeby mi nie uciekli.
    Tyle, że w takim wypadku jest to fotografia pozowana i nie street photography
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    Jarkod- pokaż mi jakieś swoje zdjęcie na poziomie ponadgimnazjalnym poprawne politycznie z którego jesteś dumny i ci się podoba.
    W zamian wrzucę zdjęcie poprawnej politycznie pani fotograf z akredytacją i większym obiektywem które zrobiłem na 28-70 bez pytania czy mogę.
    Skoro ustaliliśmy ze jestem gimboza to udowodnij mi że nie gadam z podstawówka lub przedszkolakiem tylko z magistrem.
    Jak napisałem, pogadamy jak podrośniesz. Jakość zdjęć nie ma tu nic do rzeczy. A magistrem... kiedyś byłem

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    Jak napisałem, pogadamy jak podrośniesz. Jakość zdjęć nie ma tu nic do rzeczy. A magistrem... kiedyś byłem
    Bądź magister- magistry są w stanie dogadać się nawet z gimbozą. Miej szacunek do tego że wczoraj poświęciłem pół godziny żeby wybrać zdjęcie laski w designerkich gumiaczkach i akredytowanej kamizelce pani fotograf. Nie rozmawiamy o jakości tylko o zdjęcie które ci się podoba. Te które lubię najbardziej czasami są kiepskiej jakości a nie o jakości tutaj dyskutujemy.
    coolpix L29

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta

    Tyle, że w takim wypadku jest to fotografia pozowana i nie street photography
    nie do końca. Nigdy nie mówiłem że robię streeta.
    Nie do końca bo ja sobie fotografuję to na co mam ochotę i mnie to kręci, a oni bez wymiany nawet jednego słowa pozują widząc że mam aparat. Rozumiem że na pierwszy rzut oka jest to naciągane ale jak zobaczysz kilka zdjęć tego typu to dochodzisz do wniosku że też mają coś w sobie.
    coolpix L29

  9. #19

    Domyślnie

    rzućcie okiem na ten teledysk:
    https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
    Gdyby istniała poprawność polityczna to by ten teledysk nie powstał lub był nielegalny.
    coolpix L29

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    rzućcie okiem na ten teledysk:
    https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
    Gdyby istniała poprawność polityczna to by ten teledysk nie powstał lub był nielegalny.
    Poprawność polityczna działa tylko w jedną stronę. My innych obrażać nie możemy ale inni nas tak.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •