Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Mogę mieć za 30 zł, ale nie chciałem. :P

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Mogę mieć za 30 zł, ale nie chciałem. :P
    To jak? Przykutym do łóżka inwalidą jesteś? Przecież to 2-3 wyjścia na byle base czy do sauny i się zwraca. O systematycznym trenowaniu czegokolwiek nawet nie wspominam...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Zamówiłem 99 zł :/ aaa co tam, stać mnie
    Co to znaczy, że "zamówiłeś gdzieś za 99zł" ? Przecież kart w tym systemie się ot tak nie zamawia ...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #13

    Domyślnie

    To bardzo proste. Rower jest za darmo. Spacery są za darmo. Kalistenika jest za darmo. Nie pływam, a sauny się brzydzę. :P Postrzelałbym sobie, ale z tego, co wiem, to w moim mieście strzelnice nie współpracują z multisportem. Sztuki walki mogą być interesujące, ale i tak wiem, że pewnie by mi się nie chciało chodzić. No i pracuję głównie od 14 do 22, gdzie zajęcia pewnie przeważnie są popołudniami.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2017
    Miasto
    NIgdziebądź
    Posty
    0

    Domyślnie

    Każdy ma inne potrzeby. Jednak dla mnie i dla wielu moich znajomych to właśnie siłownia i klub fitness jest motywacją. Jeśli nie udaje Wam się załatwić karty w firmie, to sami możecie kupić: https://www.oksystem.pl/oferta/prywatny. Mają mnóstwo klubów fitness, basenów, a nawet - kręgielnie, czy ścianki wspinaczkowe.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez falafi Zobacz posta
    Każdy ma inne potrzeby. Jednak dla mnie i dla wielu moich znajomych to właśnie siłownia i klub fitness jest motywacją. Jeśli nie udaje Wam się załatwić karty w firmie, to sami możecie kupić: https://www.oksystem.pl/oferta/prywatny. Mają mnóstwo klubów fitness, basenów, a nawet - kręgielnie, czy ścianki wspinaczkowe.
    To jak już tak spamujesz z reklamą to przekaż swojemu pracodawcy, że po kilku minutach błądzenia po stronie, wertowania między starą i nową wersją w poszukiwaniu jakichkolwiek info o cenie, możliwości zakupu, warunkach itd, przeszła mi całkowicie ochota na dalszą męczarnię...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #16

    Domyślnie

    Zaciekawiliscie mnie tematem. Myslalem, ze to kosztuje u mnie jakies wieksze pieniadze a okazalo sie, ze tylko 30zl/msc. Zamowilem - na deszczowe miesiace bedzie jak znalazl
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •