Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie [Piłka Nożna] Polska vs Szwajcaria


  2. #2

    Domyślnie

    zdjecia mi sie podobaja chocby z tego tylko powodu, ze zadal sobie kolega trudu troche aby je wykonac. widzialem lepsze (czyt.: bardziej dramatycze- 8 zawodnikow skacze do pilki, albo 10 lezy na murawie i jeczy, albo cala druzyna lezac na strzelcu bramki cieszy sie ze zdobytego gola), ale te nie sa zle. jaki obiektyw?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    zdjecia mi sie podobaja chocby z tego tylko powodu, ze zadal sobie kolega trudu troche aby je wykonac. widzialem lepsze (czyt.: bardziej dramatycze- 8 zawodnikow skacze do pilki, albo 10 lezy na murawie i jeczy, albo cala druzyna lezac na strzelcu bramki cieszy sie ze zdobytego gola), ale te nie sa zle. jaki obiektyw?
    Przepraszam, ale dawno tak głupiego komentarza nie czytałem! Jakbyś widział 12 zawodników z jednej drużyny podczas meczu, to co innego...


    Zdjęcia bardzo dobre.

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  4. #4

    Domyślnie Dawid Gaszyński

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    jaki obiektyw?
    Sufenta, chcąc dostosować się do Twojego stylu to powinienem odpowiedzieć ... "fotograficzny"
    Odpowiem jednak normalnie - Canon 300mm 2.8 L IS USM
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 19-11-2014 o 13:19

  5. #5

    Domyślnie

    @ dawid gaszynski "cudowne zdjecia!" moze kolega wklejac ten komentarz pod wszystkimi swoimi zdjeciami z moim podpisem- no i niech ktos powie, ze nie jestem fajny.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Co za gość...
    pozdrawiam, nelson
    D700, D610, N 10.5 2.8, N 35 2.0D, N 50 1.4D, S 20-40 2.8, T 24-70 2.8 VC, N 70-200 2.8 VR, SB900, SB800

  7. #7

    Domyślnie

    sufenta : Ależ ja nigdzie nie twierdzę, że te zdjęcia mają jakąs cudowną moc ani tym bardziej, że nie istnieją lepsze. Przecież to nie ja pojechałem Ci po rajtuzach za treść komentarza

    Zaczyna się klasyczna komedia pomyłek - niczego dobrego to nie wróży

    Swoją drogą zawsze przypomina mi się ten kawałek Kazika w takich sytuacjach https://www.youtube.com/watch?v=H4LJFoSjwxc idealnie oddaje realia forumowych krytyk
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 19-11-2014 o 14:48

  8. #8

    Domyślnie

    wszystko dobrze sie skonczylo i wszyscy usmiechnieci od ucha do ucha. najprawdopodobniej nie zrozumialem twojego komentarza. zdjecia, jak juz napisalem, podobaja mi sie i zaluje, ze sam takich nie moge wykonac. p.s. poniewaz wszystko dobrze sie skonczylo a ja twojego komentarza nie zrozumialem, musze ci moje pozwolenie na zachwyty z moim podpisem cofnac. p.s . 1.komedia pomylek zawsze sie dobrze konczy a wiec wrozy dobrze. 2. przyklady "dramatycznych scen" byly absurdalne i trudno je "na powaznie" bylo traktowac co caly post lagodzi. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 19-11-2014 o 15:04
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    kolega w czasie hymnu na bacznosc nie stal i nie spiewal! a ja zdjecia pochwalilem....
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •