Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Kalendarz 2015

  1. #11

    Domyślnie

    Szkoda że nie będzie kalendarza na 2015r.... cóż....zostaje tylko...oczywiście aby bardziej utrwalić sobie zdjęcia z 2014r....zostawić obecny na kolejny rok
    D850, F70, N 20-35/2.8, N 105/2.8, N 85/1.8, N 50/1.4, N 35/2, N 28-70/2.8, N 80-200/2.8, N 24-120/4, SB900, SB600, Manfrotto 055CB + 141RC

  2. #12

    Domyślnie

    Szkoda - wielka szkoda
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomkkk Zobacz posta
    Będzie trzeba powiesić kalendarz z 2009 roku, ten sam rozkład dni ma
    Nie byłem na tyle przewidującym aby sobie zostawić kalendarz z 2009, to gdzie ja teraz znajdę takie starocie ?
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  4. #14

    Domyślnie

    Lipa... Szkoda, no to czekamy na rok 2016...

  5. #15

    Domyślnie

    Qr.a - jest coś ciekawego w zamian na rynku?

  6. #16
    gregorry
    Gość

    Domyślnie

    Ach, czyli jednak nie będzie? Szkoda, szkoda. Żałuję, bo to byłby mój pierwszy

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pyra001 Zobacz posta
    Nie byłem na tyle przewidującym aby sobie zostawić kalendarz z 2009, to gdzie ja teraz znajdę takie starocie ?
    No to tym razem mi się udało, bo mam stare sztuki.
    A nowego szkoda
    Trzeba sobie na szybko własny zrobić - 12 kart i tylko moje zdjęcia, pełnia snobistycznego szczęścia
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  8. #18

    Domyślnie

    Szkoda, ale niestety forum podupada, brak nowego kalendarza na 2015, a zobaczcie na dział WARSZTATY i PLENERY, ile było kiedyś organizowane i jak teraz sprawa wygląda

  9. #19
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Tu się nic nie zmieniło. Ja robię 2 w roku - wiosną i jesienią, "modelkowe". 80% (jak nie więcej) to stali uczestnicy tych imprez, sporo z nich się na tyle zakumplowało, że czekają na kolejny plener, na ponowne spotkanie. Tęsknią za sobą i namawiają mnie bym robił je częsciej. Kiepsko natomiast wygląda dołączania ludzi "nowych". Rozumiem Grzegorz, że ci modelkowe nie pasują, bo .. nigdy na plener się nie deklarowałeś. Bo jesli pasują, to dlaczego cie nie było na żadnym?
    Na warsztaty Kustry (są właśnie zapisy) zgłosiły się z forum ... 3 osoby. Na ponad 30 uczestników. To nawet nie 10%. Reszta jest z FB.
    Problem w tym, że warsztatów jest multum, a życie przenosi sie na FB. Niedługo to nie wiem czy będzie sens pisania o plenerach na forum. Bo jest tu duzo gadania, a mało z tego w realu wynika.
    Z kalendarzami też jest tak, że sporo osób pyta itd. A potem schodzi 200 szt. Na to narzekał już Piotr.
    Natomiast zloty forumowe wymarły jakiś czas temu, a właśnie teraz fomag je wznawia.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-12-2014 o 16:35
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #20

    Domyślnie

    Modelkowe mnie nie interesują, na chwilę obecną zajmuje się tylko i wyłącznie fotografią krajobrazową i o takich plenerach pisałem.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •