Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Ubezpieczenie sprzętu od urazów mech. na czas meczu

    Mam pytanie, praktycy na pewno ten temat znają.

    Czy można ubezpieczyć sprzęt na czas wykonywania reportażu z meczu piłkarskiego. Ewentualnie, jak się zabezpieczyć od uszkodzenia sprzętu, na przykład w wyniku uderzenia w niego piłki. Czy można wykupić prywatnie polisę i poprosić o zwrot kosztów tej polisy przez klub, dla którego wykonuje się reportaż. Jest pytanie, czy ktoś takie rzeczy ubezpiecza i jakie to są koszty.
    Usługa foto będzie non-profit.
    D750 D780 S24-105 S135 S70-200 S150-600 SB-910 QR360 Ig

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apaw Zobacz posta
    Usługa foto będzie non-profit.
    jak cie stac na bycie mecenasem to po co sie ubezpieczac?
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #3

    Domyślnie

    Nie można.
    W Polsce ubezpieczenie sprzętu foto jest dostępne tylko dla firm.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Musiałbyś mieć ogromnego pecha, albo sam się postarać, żeby coś Ci się ze sprzętem stało. Największe prawdopodobieństwo zniszczenia sprzętu to padający deszcz, ale przed tym można się zabezpieczyć.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Musiałbyś mieć ogromnego pecha, albo sam się postarać, żeby coś Ci się ze sprzętem stało. Największe prawdopodobieństwo zniszczenia sprzętu to padający deszcz, ale przed tym można się zabezpieczyć.
    Padajacy deszcz jest przewidywalny i wynika z mojej decyzji, to nie problem.
    Czy ogromnego pecha - najlepsze ujęcia są tam, gdzie jest piłka. I przy najmniejszej odległości...
    W kwestii ubezpieczenia dla firm. Czy wiadomo, jakie to sa mniej więcej koszty? 20 zł, 200 zł, 500 zł... Załóżmy ze suma ubezpieczenia to 7k.
    D750 D780 S24-105 S135 S70-200 S150-600 SB-910 QR360 Ig

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    A jakiego sprzętu chcesz używać ?
    Własnego, z mojej stopki.
    D750 D780 S24-105 S135 S70-200 S150-600 SB-910 QR360 Ig

  8. #8

    Domyślnie

    To w takim razie spokojnie możesz siedzieć za 2-3 metry za linią końcową między rzutem rożnym a bokiem pola karnego i tam jest bezpieczniej niż w pobliżu bramki. Jak będziesz miał założonego tulipana przyjmie on na siebie ewentualne uderzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apaw Zobacz posta
    Padajacy deszcz jest przewidywalny i wynika z mojej decyzji
    Panie, jak jeszcze raz deszcz zacznie padać w takcie spaceru to już wiem gdzie się udać!
    Może by tak nie torturować ludzi deszczem jak się spodoba, tylko elegancko słoneczkiem przyświecać - nie byłoby milej?

    (zarządzasz tylko lokalnym Krakowskim, czy bardziej ogólnie?)
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Panie, jak jeszcze raz deszcz zacznie padać w takcie spaceru to już wiem gdzie się udać!
    Może by tak nie torturować ludzi deszczem jak się spodoba, tylko elegancko słoneczkiem przyświecać - nie byłoby milej?

    (zarządzasz tylko lokalnym Krakowskim, czy bardziej ogólnie?)
    Zarządzam analizą stanu pogody, czy w ciągu 10 minut może być deszcz Tyle wystarczy, aby się ewakuować.
    D750 D780 S24-105 S135 S70-200 S150-600 SB-910 QR360 Ig

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •