Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Jeżeli chodzi a robienie backupów, to tutaj nikt nie pisze o rozwiązaniu, które sprawdza się wg mnie bardzo dobrze, a nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów. Mam na myśli Windows Backup. Systemowe rozwiązanie, które po prostu działa.
    Chyba, ze masz zaszyfrowany dysk…

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    W laptopach to chyba każdy. Bo bez tego to hmm...

  4. #44

    Domyślnie

    każdy? hmmm to muszę zaszyfrować
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    W laptopach to chyba każdy. Bo bez tego to hmm...
    Z naciskiem na "chyba"...

  6. #46

    Domyślnie

    To było z przymrużeniem oka. Ale serio - szyfrowanie to podstawa zwłaszcza w przenośnym sprzęcie.

    Jak zwiną laptop to dobrze by zwinęli laptop a nie dostęp do wszystkiego... (Mail! Na który zresetujemy 99% haseł), prywatne, czy firmowe dokumenty...

    Spadek wydajności jest niezauważalny.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Ciekawą propozycją na NAS wydaje mi się ta oferta (nie moja!):http://allegro.pl/serwer-hp-proliant...988456844.html
    To jest "SERVER" a nie "NAS", bardzo nie ciekawa oferta dla archiwizacji danych.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    To jest "SERVER" a nie "NAS", bardzo nie ciekawa oferta dla archiwizacji danych.
    No "pacz" Pan, a ja myślałem że RAID5 to bardzo dobra oferta dla archiwizacji...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    No "pacz" Pan, a ja myślałem że RAID5 to bardzo dobra oferta dla archiwizacji...
    Niby podobne a jednak inne. Dzięki okrojeniu z wielu niepotrzebnych komponentów i funkcji klasyczny NAS jest: energooszczędny, cichy, malutki .... a to "bydle" zapewniło by Ci ogrzewanie co najmniej jednego pomieszczenia. Zauważ, że HP Proliant ma aż dwa zasilacze, sporo prądu potrzebuje, razem 1500 WATT. A zwykły NAS, może 50 WATT w porywach. W domu nie zniósł byś hałasu jaki generuje ta maszyna, vide wentylator z tyłu. Konstrukcja tak gdzieś sprzed 10 lat, sądząc po zamontowanym procesorze. Więcej kosztował by Cię eksploatacja tego serwera przez rok, niż zakup NAS z RAID 1.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    To było z przymrużeniem oka. Ale serio - szyfrowanie to podstawa zwłaszcza w przenośnym sprzęcie.

    Jak zwiną laptop to dobrze by zwinęli laptop a nie dostęp do wszystkiego... (Mail! Na który zresetujemy 99% haseł), prywatne, czy firmowe dokumenty...

    Spadek wydajności jest niezauważalny.
    ale hasła, formularze, banki, itp przypisujesz do osobnego konta mail a nie tego co używasz na co dzień
    i to konto obsługujesz raz na x dni z poziomu przeglądarki która nie zapisuje haseł, formularzy, ciasteczek
    co nie znaczy że nie masz racji, jak ukradną to owszem lipa
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •