Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Przeoraszam - z jakiegos powodu nie dostaje maili z powiadomieniami o odpowiedzi w watku.
    CEP'a instalowalem dawno temu - ostatnie stawianie systemu z reinstalacja tez ponad 2 lata temu.
    W otmetach mojej skrzynki odbiorczej wygrzebalem maila od NikSoftware - w nim byl link do strony z rejestracja.
    Nie przypominam sobie zebym musial wchodzic na te strone przy re-instalacji CNX'a/CEPa.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  2. #12

    Smile

    Zajrzyj na PW.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  3. #13

    Domyślnie

    TEZ MIALEM nx2 I cep3.kKUPILEM 64 BIT KOMPA I PO ZAINSTALOWANIU ZESTAWU Z DYSKU wlaczenie funkcji efexa zamyka mi NX-a ;( A niektorym kolegom dziala.Co robie źle?
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  4. #14

    Domyślnie

    Sprawdź czy masz 64-bitową wersję CEPa 3.0.

  5. #15

    Domyślnie

    Witam , po paru latach przerwy chce pobawić się w obróbkę moich fotek tylko mam problem z zainstalowaniem programu CEP 3. Mam macbooka pro z el capitan , oryginalną wersję CNX2 , miałem zakupionego CEP-a i teraz powiedzcie mi jak ja mam go zainstalować ? Wyskakuje mi , że mam starą wersje osxa co jest bzdurą , jak mam odzyskać klucz do programu który zakupiłem pare lat temu , klucz miałem przesłany na pocztę ale chyba gdzieś mi ten email zaginął. Proszę o pomoc

    I jeszcze dodatkowe pytanie dlaczego CNX2 wywala mi się po obróbce 2-3 zdjęć ?
    Fx

  6. #16

    Domyślnie

    Ze strony Nikon USA (Mac OS X version 10.11 "El Capitan" Compatibility Announcement):
    Capture NX2: We have confirmed that there are no problems with operation of Ver. 2.4.7 IF it is installed prior to upgrading to Mac OS 10.11.
    If the OS is already 10.11, Capture NX 2.4.7 cannot be installed.
    No further updates for this application and the installer are planned.

    We do not intend to provide compatibility with the following applications:
    ...
    Nik Color Efex Pro 2.0
    Nik Color Efex Pro 3.0 Select Edition
    Nik Color Efex Pro 3.0 Complete Edition
    ...

  7. #17

    Domyślnie

    No to ładnie zostałem zrobiony przez nikona i NIK software. Wczoraj usilnie próbowałem zainstalować VNX2 nie udało się, CNX2 wywala sie po 2 zdjęciach i boje sie go odinstalować bo juz go nie zainstaluje na nowo. Cep3 nie działa , kasa w błoto. A te programy wystarczały mi w zupełności. Ten nowy nx-D to jakaś pomyłka.
    Fx

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •