Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2014
    Miasto
    Polska nad Wisłą
    Posty
    16

    Domyślnie color efex pro 3 współpraca z CNX 2.4.7

    Witam wszystkich. Mam pytanie – dla mnie ważne dla innych pewnie banalne. Czy istnieje mniej lub bardziej oficjalny sposób na zainstalowanie color efex pro 3 dla cnx2, ale dla wersji CNX 2.4.7.? Co prawda posiadam cep 4 jednak działanie na pozytywie to nie to samo, co na NEF. Przez Google nie udało mi się znaleźć zadowalającego mnie rozwiązania. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem wgraną CEP3 i zaktualizowałem CNX2 do 2.4.7 i bez problemów działa.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam taki zestaw, tydzień temu na nowo instalowałem CEP3, nie zauważyłem żadnego problemu podczas instalacji. Plik najlepiej pobrać z tej strony reszta normalnie jak z każdym innym programem.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2014
    Miasto
    Polska nad Wisłą
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Ja mam taki zestaw, tydzień temu na nowo instalowałem CEP3, nie zauważyłem żadnego problemu podczas instalacji. Plik najlepiej pobrać z tej strony reszta normalnie jak z każdym innym programem.
    Dziekuje za pomoc i adres strony. Moja wersja CEP byla uszkodzona. Dziala. Pozdrawiam. Temat zamykam

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam, że podpinam się pod wątek, ale chcę zainstalować CEP3, którego jeszcze nie posiadam, pod NX2. Czy istnieje aktualnie możliwość zakupu CEP3. Na oficjalnej stronie jest info, że nie jest już sprzedawany.
    Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba tylko uzywany - ale jak mialoby wygladac przerejstrowanie nie wiem. Nie wiem czy CEP nie przypisuje sie do konkretnej kopi CNX'a.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    Chyba tylko uzywany - ale jak mialoby wygladac przerejstrowanie nie wiem. Nie wiem czy CEP nie przypisuje sie do konkretnej kopi CNX'a.
    Myślę właśnie o używanym, bo oryginał to chyba tylko gdzieś przez przypadek w piwnicy mógł się ostać. Nie znam warunków licencyjnych CEP 3, ale z NX-sem polityka licencyjna była taka, że można legalnie sprzedać po odinstalowaniu. Powiem inaczej: NX były (nawet jeszcze dalej są) sprzedawane wyłącznie jako wersja box, więc, kto posiada nośnik z kluczem ten ma prawo użytkowania. Nie słyszałem też o rejestracji tych programów. Miałem NX, a później NX2 i kilka razy zmieniałem płytę główną dyski i system, za każdym razem wgrywałem program i po wpisaniu klucza niczego więcej nie robiłem i tak działają do dzisiaj (bo na jednym dysku mam nawet NX i NX2 równocześnie) . Wydaje mi się, że z CEP 3 jest podobnie. CEP 4 to już chyba inna firma i inne zasady polityki licencyjnej, ale oczywiście nie wykluczam, że jestem w błędzie.

  8. #8

    Domyślnie

    Piszac o rejestrowaniu mialem na mysli to czy przypadkiem CEP 3 nie "przypisywal sie" do konkretnej kopi CNX'a I czy da sie go zainstalowac z inna kopia CNX'a, czy moze skazany jestes na zakup kompletu CNX+CEP3.

    Ciekawe czy po zmianie wlasciciela firmy da sie w ogole aktywowac CEP3?

    Jesli masz kopie CEP3 - sprobuj.
    Ostatnio edytowane przez Zolty ; 09-11-2014 o 00:09
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  9. #9

    Domyślnie

    Za pozno na edycje, wiec z musu pod pod postem:

    Wygrzebalem starego maila aktywacyjnego z kluczem i linkiem do strony aktywacyjnej. Niestety tak jak myslalem strona juz nie istnieje, wiec nie wiem jak moznaby zarejestrowac CEP3 po instalacji.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za informację. Zainstalowałem triala, który ściągałem ze strony firmowej, zainstalował się bez problemu i działa z nx2. Są jeszcze sprzedawane programy Nik Software między innymi CEP3 na Ebay, ale niestety są to lokalizacje w USA, więc cała procedura +koszty przesyłki są mało ciekawe. Jeżeli jednak nic się nie pojawi to chyba będę musiał się na to zdecydować.
    Nie całkiem, natomiast rozumiem ten problem z rejestracją. Wydawało mi się, że na opakowaniu jest klucz i po jego obowiązkowym wpisaniu w czasie instalacji program działa bez dodatkowych komplikacji. Jeżeli jest jak piszesz, to każda deinstalacja CEP3, a tym bardziej reinstalacja systemu, oznaczałaby koniec możliwości dalszego użytkowania przez dotychczasowych właścicieli. Nie sądzę żeby było to prawnie dopuszczalne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •