Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41

    Domyślnie

    Czyli standard
    Myśli o zmianie systemu kończą się w momencie podliczenia ile ta zabawa będzie kosztować

  2. #42

    Domyślnie

    Generalnie różnice między C a N są, większe czy mniejsze to kwestia potrzeb na dany moment decyzyjny.
    Jeśli ktoś jest zdecydowany to i tak podejmie decyzje bez względu na koszty.
    Bardzo indywidualna sprawa.
    Sam jestem tego przykładem, potrzebowałem coś od Nikona i przeszedłem. Koszta były dla mnie drugoplanowe.
    Ostatnio edytowane przez Irma ; 26-01-2017 o 10:51
    Witam Irek
    D5 500/4VR TC 1.4 1.7 2.0

  3. #43

    Domyślnie

    @Badol dzięki za obszerną odpowiedź. Ja się czasami nakręcam na zmianę systemu, do C mam sentyment i zawszę chciałem mieć 5dmk3 - mając wcześniej 5dm2/50D 5mk3 był dla w sumie takim marzeniem. Z drugiej strony bardzo dobrze mi się fotografuję nikonem, nawet D600 moim zdaniem spisuje się lepiej niż moje poprzednie 5dmk2/50D - pod względem matrycy/AF'a a do ergonomii szybko się przyzwyczaiłem. D750 w ogóle kosmos i wielki krok do przodu po 5dmk2. Racja że na podstawie samego body nie powinno wybierać się całego systemu. Włączają się czasami człowiekowi kaprysy zmiany czegoś, ale później dochodzi się do wniosku że praktycznie nic to nie zmieni. Mam na razie dwa body o dobrych osiągach, szkła które spełniają moje potrzeby, lampiszcze do nikona i wszystko spełnia swoją role...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •