Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Konto bankowe dla studenta

    Witajcie
    W jakim banku mogę mieć najwygodniejsze warunki na konto bankowe?
    Obecny bank mnie denerwuje z racji tego iż kiedy akurat potrzebuję zrobić przelew to nie mogę się zalogować. Za przelewy płacę 50gr. Chciałym aby było w pełni darmowe, usługa sms i karta najlepiej też
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Lubię to! Konto w BPH i polecam. Darmowe przelewy przez internet i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Za kartę nic nie płacę pod warunkiem wykonania 4 płatności kartą w miesiącu (bez względu na kwotę). Nie wiem co rozumiesz przez usługę sms - powiadomienia sms o przelewach są płatne, ale można sobie ustawić powiadomienia e-mail i pobierać pocztę na telefon.
    D7100 + S10-20 + N18-105 VR + N50/1.8D + N70-200/4 VR + T100/2.8 + SB-800
    Strona domowa Galeria dofsimulator.net

  3. #3

    Domyślnie

    Usługa sms - przychodzi mi wiadomość, że dostałem przelew. Napisany jest stan poprzedni i obecny konta.

    EDIT:
    Co będzie jeżeli nie zrobię tych 4. płatności w ciągu miesiąca?
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar metebul
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Dolsk / Poznań
    Posty
    64

    Domyślnie

    Ja mam eKonto w mBanku... w sumie już trochę minęło jak skończyłem studia więc używam konta więcej niż w tamtym okresie ale chyba ani wtedy ani teraz opłat nie mam... do tego mam w sumie 3 karty... w tym jedna naklejka paypass na telefonie...
    Dla mnie jest wygodne bo wszystko mogę zmienić sam przez www np limity itp. Fajna aplikacja na iOS do obsługi konta, przychodzą eski z powiadomieniem o przelewach (ale ile platne to nie wiem... raczej nie wiele bo nie widzę tego jakoś w stanie konta...). Generalnie jakoś problemów z kontem nie mam więc polecam... No i po zalogowaniu na jednym koncie mam 3 rachunki... firmowy, ROR i oszczędnościowy... a zalozenie kolejnego to w zasadzie 5 minut jakby był potrzebny rachunek w walucie obcej...
    D7000 + 18-105 + 35 1.8G + YN-560 + SHERPA 803R + NANEU K4L
    D700 + 70-300 + 35-105 + SB-900 + kilka M42...
    flickR

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla studenta również polecam mBank. Mam od dobrych kilku lat, ROR, oszczędnościowe, walutowe i kredytową więc jak widać korzystam z ich usług troszkę intensywniej. Nie ma banku idealnego ale powodów do narzekań nie mam. Płacąc karta za 200 zł miesięcznie, mam darmowe wszystkie bankomaty. Za prowadzenie konta nic nie płacę. Jedyna opłata, która denerwuje jest za podjęcie euro z walutowego - 9zł.

    Gdybym prowadził działalność raczej byłbym w innym banku przez odległość do najbliższej placówki - 25km. Innych poważnych wad nie widzę.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja polecam konto w Nordei. Dla studenta idealne bo rzeczywiście jest to konto bezwarunkowo bezpłatne. Nie ma żadnych haczyków, że trzeba zrobić ileś transakcji na pewną kwotę. Jestem zadowolony z obsługi, płatne są jakieś wyjątkowo nieprzydatne funkcje, reszta jest za darmo nawet wypłaty za granicą. Z tego co wiem jeszcze przez miesiąc można założyć to konto, później bank PKO przejmuje Nordeę i znikają te bezpłatne konta (dla tych co założą przed fuzją, warunki pozostaną te same).

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Co będzie jeżeli nie zrobię tych 4. płatności w ciągu miesiąca?
    Wtedy płacisz 6zł za obsługę karty.
    D7100 + S10-20 + N18-105 VR + N50/1.8D + N70-200/4 VR + T100/2.8 + SB-800
    Strona domowa Galeria dofsimulator.net

  8. #8

    Domyślnie

    Hmm...no to ciekawy ten BPH. Kolega w ING płaci 7zł za kartę albo ma zrobić płątność na kwotę 200zł. Ja akurat kartą nie płacę ale tam te 4. płatności po 10zł na tydz kupując piwo można wydać
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  9. #9

    Domyślnie

    Rozważ też PKO z kontem dla młodych
    http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie...o-dla-mlodych/
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Rozważ też PKO z kontem dla młodych
    http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie...o-dla-mlodych/
    Rozważyłem. Założyłem. Czekam na kartę
    Dzięki
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •