Close

Strona 126 z 140 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 251 do 1 260 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1251

    Domyślnie

    Podziwiam twoją naiwność... Jak będziesz miał okazję poczytaj co o wezwaniach piszą dostawcy internetu. Większość jest niekompletna i niemożliwa do jednoznacznej identyfikacji. Owszem sieć nie jest anonimowa ale też przeświadczenie o nieomylności wskazań jest dalece błędne.

    Co do wcześniejszej części wypowiedzi... Trudno doprawdy znaleźć w tym logikę. Bo skoro nie napisałem, że używam legalny soft ale też nie napisałem, że używam nielegalny to logiczne jest, że ten drugi...

    Całe te licencje są tak skomplikowane, że nawet sami licencjodawcy mają problem z ich jednoznaczną interpretacją...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  2. #1252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    Podziwiam twoją naiwność... Jak będziesz miał okazję poczytaj co o wezwaniach piszą dostawcy internetu. Większość jest niekompletna i niemożliwa do jednoznacznej identyfikacji. Owszem sieć nie jest anonimowa ale też przeświadczenie o nieomylności wskazań jest dalece błędne.
    Właściwie zatem pozostaje mi podziwiać Twoją naiwność... No ale ok, możemy przyjąć, że nie znam się

  3. #1253
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Peace. Święta idą. Spokoju życzę. Wam sobie i tu w wątku
    Zdrowych i Wesołych

  4. #1254
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    Daj spokój. Prowadzimy firmę 27 lat. Mamy kilka kompów, trochę oprogramowania i przez ten czas jeszcze się nie zdażyło, żeby ktoś to kontrolował.

    Żeby było ciekawiej
    Znam przynajmniej kilka firm, które jadą /jechały na lewym sofcie za dziesiątki tysięcy złotych i nikt ich nigdy nie sprawdzał.
    A mnie sprawdzali już dwa razy. Żeby było ciekawiej, to na wniosek UKS. Dlaczego? Używam bardzo drogiego oprogramowania CAD/CAM. Do tego stopnia drogiego, że dwa razy soft musiałem wziąć w leasing bo nie było mnie stać wywalić całą kapuchę na stół. No i UKS sprawdzał, czy to nie jakiś wałek. Zażądali też opinii, czy ten soft jest ściśle związany z moją działalnością.

    Żeby nie było całkiem OT, to na trzech kompach, pomimo wewnętrznej niechęci przeszedłem z 7 na 10 i po przyzwyczajeniu się i dostosowaniu "pod siebie" jestem z tego umiarkowanie, ale jednak zadowolony.Na dwóch pozostałych siedzi i dzielnie sobie pracuje zabytkowy XP.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #1255

    Domyślnie

    Ale ta kontrola to nie chłopcy z m$ sprawdzić czy masz dobre stickery od windy... To jednak zupełnie inna bajka.

    Po prostu UKS chciał sprawdzić czy nie prałeś kasy.
    Ostatnio edytowane przez siona ; 24-12-2016 o 14:58
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  6. #1256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Używam bardzo drogiego oprogramowania CAD/CAM. Do tego stopnia drogiego, że dwa razy soft musiałem wziąć w leasing bo nie było mnie stać wywalić całą kapuchę na stół.
    Czyżby Inventor?
    Też jestem zdania, że dobrze skonfigurowany Win 10 działa przynajmniej tak samo szybko i stabilnie, jak Win 7.
    Wesołych Świąt

  7. #1257

  8. #1258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Bez jaj....
    Choć w sumie - to było do przewidzenia...

  9. #1259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wiedziałem od dawna, że to wirus XD Z każdą kolejną wersją coraz większy syf.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  10. #1260
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wychodzą z założenia chyba że tak samo jak płaci się za kablówkę to są reklamy, microsoft idzie w kierunku czegoś co będzie na komputerze jako system operacyjny ale będzie generował zysk w mikropłatnościach w sklepie bo jeśli nie będą zarabiać na nowych wersjach windows ( win10 to ostatni system microsoftu na pc ), które mają być początkowo darmowe ale nie napisali kiedy płatne

Strona 126 z 140 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •