Close

Strona 3 z 140 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Od dawna w Windows jest zasada : jedna wersja dobra, następna skopana.
    Przeskakując wersję 9 skaczą ze skopanej 8 do skopanej 10
    MZ ani 8. nie była skopana ani 10. nie będzie skopana (na razie ją pobrałem i zainstalowałem). Dla wielu fanów menu start powiem, że w najnowszym SO M$ powrócił ten gadżet na swoje miejsce. I nawet ekran startowy z kafelkami zniknął.
    Nikon

  2. #22

    Domyślnie

    Ściągnąłem, zainstalowałem i jest OK. Więcej nie napiszę bo nie miałem możliwości dłuższej zabawy na nim.
    Na pierwszy rzut oka praktycznie nie różni się od 8.1. Dodany nowy start, dla mnie jednak bez różnicy. Pracuje na 8.1 8 godzin dziennie i z menu start korzystam jedynie na początku dnia logując się do systemu i na jego zakończenie, zamykając system. Zakładam, że to tylko myk w stronę aktualnych użytkowników Win7 by łatwiej im było się przesiąść na nowy system.

    Korci mnie by postawić go jako główny system (na razie uruchomiłem to na VM).
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Korci mnie by postawić go jako główny system (na razie uruchomiłem to na VM).
    U mnie też na razie W10 jako VM ale może w sobotę go postawię jako główny SO. W końcu to W8.1 + dodatki więc nie ma powodu do obaw.
    Nikon

  4. #24

    Domyślnie

    Też myślę, że nie powinno być problemów jednak nie chciałbym by mi lap u klienta padł
    Na razie to technical preview wiec można się wszystkiego spodziewać
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  5. #25

    Domyślnie

    nie ma obaw poza tym, że to nie jest nawet rc i może bez ostrzeżenia przestać
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Od dawna w Windows jest zasada : jedna wersja dobra, następna skopana.
    Przeskakując wersję 9 skaczą ze skopanej 8 do skopanej 10
    Dobre! A ja tam i tak kochalam XP najbardziej na swiecie. Mam teraz na jednym 7ke, na drugim 8 i placze po nocach, ze nic z ta koslawa 8ka sie juz nie da zrobic.
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  7. #27

    Domyślnie

    Zainstalowałem Windows X na starym laptopie Della z 1Gb RA - fajnie chodzi, więc postawiłem również na stacji roboczej. Wygląda i działa jak troszkę kustomizowana Ósemka; Podoba mi się nowe menu Start, ale prawoklik na logu Windows i to szare menu i opcje znane jeszcze z Win95, trochę trąci to myszką. Ale co by nie mówić, fajnie jest. Dodatkowo, te windoziane aplikacje można teraz w okienku otwierać. Okazało się, że nawet Music spokojnie daje radę

    Photoshop, Lightroom, tablet Wacoma - wszystko chodzi tak, jak pod Windows 8.1.
    Trochę bloguję.

  8. #28

    Domyślnie

    System jak na razie stabilny i jak na tak wczesną wersję szokująco dobry
    pasek prawie jak w win 7 i wygodniej się teraz po Windows porusza ,
    ikony na pulpicie trochę tandetne ale to chyba jeszcze poprawią ,
    to co na win 8.1 działało to działa i na win 10 więc luz .

  9. #29

    Domyślnie

    8 była niewypałem. 10 ma szansę o ile zmuszą użytkowników 7tki do zmiany. Gdyby oferowali jakieś zniżki to może bym się skusił.

  10. #30

    Domyślnie

    podobno będzie za darmo...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 3 z 140 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •