Close

Strona 128 z 140 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 271 do 1 280 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1271

    Domyślnie

    Z drugiej strony patrząc ... strzelają sobie w kolano.
    Teraz mają cały świat, są w każdym domu.
    Jak Microsoft pójdzie tą drogą to straci rynek
    na korzyść systemów takich jak Linux i innych których obecnie nie ma sensu (ekonomicznego) rozwijać.
    Przeciętny Kowalski ( ska) zaawansowanego systemu operacyjnego używa do ... oglądania YouTube, chwalenia się na Facebooku i przeglądania zdjęć.
    Można to robić za pomocą telefonu lub telewizora.

  2. #1272
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego można trafić tylko z deszczu pod rynnę bo wtedy tych klientów zgarnie google, linux nie jest alternatywą ze względu na całą otoczkę softwarową, edukacja oparta jest na nauce aplikacji pod windows i potem komercyjne zastosowanie też oparte o windows.
    Nie życzę nikomu przechodzenia z windows na linux, ja byłem wielkim fanem linuxa, a ostatnią wersje odinstalowałem jakieś osiem lat temu

  3. #1273

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    win7 już nie ma wsparcia...
    Jakoś mi nie straszno... Stawiałem system 18 miesięcy temu, dograłem sp1 i w zasadzie wyłączyłem wszelkie aktualizacje, poza SE. W win 10 nie ma kompletnie nic co było by mi potrzebne do szczęścia, nie gram, tak jak wspominałem jak zajdzie taka potrzeba to się przestawię na inny system, czy to będzie win10 czy coś innego (chyba w przyszłym roku mnie to czeka, wstrzymują mnie ruchy na rynku procesorów, mam czas, poczekam co z tego wyniknie wkrótce). Mam w domu też dwa zabytki z winxp... jak działały tak działają dalej, podpięte nawet do neta, z jednego dość często w sieci korzysta ojciec.
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #1274
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie ryzykuje i aktualizacje systemu to priorytet, mam ustawione że ładują się w godzinach jak komp jest włączony ale nie siedzę na nim konkretnie, ostatnio np była medialna sprawa z potężnym atakiem, okazało się że najszybciej zareagował windows defender, a firmy od antywirusów mocno przespały.

  5. #1275

    Domyślnie

    Bo aktualizacje i najnowszy soft zawsze jest niepotrzebny, dopóki nie zawita na kompie jakiś syf, co zaszyfruje wszystkie zdjęcia, filmy i dokumenty... Oj, ile ja takich kompów miałem z błaganiem właścicieli o ratunek... A wszystkie one nie potrzebowały aktualizacji i bieżących programów antywirusowych

  6. #1276

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ...Oj, ile ja takich kompów miałem z błaganiem właścicieli o ratunek...
    To chyba dobrze... zawsze jakaś waluta za serwis wpaść może... Z drugiej strony nadmierna wiara w to że aktualizacje i jakiś antywirus uchroni nas przed kłopotami to w prostej drodze proszenie się o te kłopoty...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #1277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Z drugiej strony nadmierna wiara w to że aktualizacje i jakiś antywirus uchroni nas przed kłopotami to w prostej drodze proszenie się o te kłopoty...
    Przed kłopotami to chroni przede wszystkim myślenie i zdrowy rozsądek, ale w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa komputerowego istnieje takie powiedzenie, jak wśród lekarzy... Lepiej jest zapobiegać, niż leczyć... Ale każdy musi wiedzieć, że tu chodzi o jego dane, jego bezpośrednio i jego prywatność...

  8. #1278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Przed kłopotami to chroni przede wszystkim myślenie i zdrowy rozsądek, ale w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa komputerowego istnieje takie powiedzenie, jak wśród lekarzy... Lepiej jest zapobiegać, niż leczyć... Ale każdy musi wiedzieć, że tu chodzi o jego dane, jego bezpośrednio i jego prywatność...
    Trudno by się było z tym nie zgodzić. Rozsądek przede wszystkim... Dlatego wszystkie ważne dla mnie dane mam zapisane dodatkowo na dwóch kopiach bezpieczeństwa, dodatkowo przejawiam bieżącą paranoję i wszystko co zrobię kopiuję niezwłocznie na "pena". Odpukać... od 20 lat jak mam różne kompy nie straciłem nigdy jakichś istotnych danych, awarię dysku miałem raz, wirusy mnie nigdy nie zjadły, choć oczywiście jakieś się tam łapało...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #1279
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    "Każdy kto jeszcze nie skorzystał z możliwości dokonania darmowej aktualizacji systemu operacyjnego Windows 7 lub Windows 8.1 do Windowsa 10, teraz ma już tylko kilka dni na podjęcie decyzji. 31 grudnia 2017r usunie ostatnie możliwości aktualizacji."

  10. #1280
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Najpierw trzeba mieć legalną 7 kę

Strona 128 z 140 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •