Close

Strona 127 z 140 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 261 do 1 270 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1261

    Domyślnie

    Windows 10 trochę się zmienił, pora na Aktualizację, chwilę z tego korzystam ale reklam jakoś nie widać, trochę przyblokowali aplikacji i usług, nijak je nie można zabić czy odinstalować, ale Windows jak na razie stabilnie działa, ze stronki na razie aktualizacja idzie, potem będzie przez Windows Update.
    https://www.microsoft.com/pl-pl/soft...load/windows10

  2. #1262

    Domyślnie

    Muszę powiedzieć, że widzę kilka pozytywnych zmian. Przede wszystkim dużo lepsze zarządzanie aplikacjami w tle. Wybieranie połączeń vpn bezpośrednio z obszaru powiadomień. Wydaje mi się, że zaszła jakaś zmiana w samej obsłudze tuneli - konsumują dużo mniej zasobów.
    Jestem ciekaw waszych opini.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  3. #1263

    Cool

    Na starym Laptopie Dell teraz Windows 10 śmiga, kilka poprawek i będzie jak poczciwy Windows 7, 3 komputery aktualizowałem i zero problemów, lepiej i szybciej Windows 10 chodzi, reklam jak na razie nachalnych brak, zablokowałem po instalacji co się dało, niechciany ruch sieciowy załatwiam Norton Security, jakby co to obraz nowej kompilacji już na stronie Microsoft jest KLIK, można na czysto wgrać.

  4. #1264

    Domyślnie

    Microsoft 365
    Abonament powoli staje się faktem. Narazie tylko dla biznesu... https://blogs.office.com/en-us/2017/...microsoft-365/
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #1265

    Domyślnie

    Ja to widzę inaczej.

    Chcą aby AI i nauczanie maszynowe całkowicie zinwigilowało rasę ludzką.
    SkyNet już wkrótce przekroczy próg samoświadomości, a wtedy nie będzie odwrotu.

    A te barany zrobią wszystko aby zarobić więcej.
    Pogoń za mamoną robi im z mózgów kisiel.

  6. #1266
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to zapowiedzieli już przed premierą win10 że to ostatni system windows, że będą już tylko aktualizacje darmowe i w przyszłości system abonamentowy/aktualizacje płaten, jak zerknęli na wyniki finansowe adobe to tym bardziej będą za odejściem od sprzedawania pudełek i licencji.

  7. #1267

    Domyślnie

    Ciekawe jak rozwiążą kwestię klientów indywidualnych. Czy tak jak Adobe - od pewnego momentu dla "boxów" będą tylko aktualizacje bezpieczeństwa a abonament będzie dostawał nowe funkcje... i ile te indywidualne licencje nieabonamentowe będą wspierać (myślę że jak do tego dojdzie to krótko )...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #1268
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma co narzekać bo od win7 czyli 2009r ( lub w mocno okrojonej opcji od czasów vista ) zawsze wszystko było w darmowej aktualizacji aż po najnowsze aktualizacje win10 w 2017 roku, więc jak ktoś kupił licencje to od ośmiu lat nie wydaje ani złotówki, do tego win10 ma mieć wsparcie do 2020 roku i wtedy dopiero spodziewałbym się "atrakcji" dla wersji z mikropłatnościami.

  9. #1269

    Domyślnie

    Siedzę narazie na win7 i MacOs, nie narzekam i się tym nie przejmuję co zrobi Microsoft, jak zajdzie potrzeba to się przestawię na coś innego... z czystej ciekawości mnie to tylko interesuje co zrobią, jak i kiedy
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  10. #1270
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    win7 już nie ma wsparcia, a w przyszłym roku koniec wsparcia krytycznego, biorąc pod uwagę jak mocno zaawansowane są teraz ataki hackerskie to obawiałbym się tego bardziej, niż lepsza wydajność komputera i komfort na win10.

Strona 127 z 140 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •