Close

Strona 73 z 80 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 800

Wątek: Lightroom 6

  1. #721

    Domyślnie

    Ile czasu zajmuje wam synchronizacja kilkuset zdjec (w moim wypadku prawie 800)? Dajmy na to, synchronizacja korekcji obiektywu. Mam wrazenie, ze kiedys dzialalo to u mnie o wiele szybciej.



  2. #722

    Domyślnie

    Zrobiłem dziś aktualizację LR a do wersji 6.9 Eksport 100 plików do JPG w pełnej rozdziałce spadł ze 145 sekund do 140 sekund. Starają się w tym Adobi
    p.
    powtórzyłem dwa razy dla utwierdzenia
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #723

    Domyślnie

    Mała prośba o pomoc.
    Nie działa mi płyta z LR6, a na stronie adobe za cholerę nie mogę znaleźć instalatora.
    Można go pobrać od nich czy muszę szukać z innych źródeł?

    p.s.
    aby uniknąć wątpliwości:
    oprogramowanie oryginalne. Klucz zarejestrowany na koncie adobe

  4. #724
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak to nie ma, jest przecież https://creative.adobe.com/products/download/lightroom logujesz się i instalujesz.

  5. #725

    Domyślnie

    Czyli najpierw trzeba zainstalować aplikację creative cloud, a w niej szukać LR6 ?

    [pytam zamiast od razu sprawdzić bo ciągnę w chwili obecnej na pakiecie komórkowym]

  6. #726
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak ta malutka aplikacja zarządza aktualizacjami i instalacjami, można tez bezpośrednio ściągnąć Lr https://helpx.adobe.com/pl/lightroom...downloads.html

  7. #727

    Domyślnie

    Dzięki wielkie.
    I żeby nie było. Ja naprawdę się naszukałem, ale za każdym razem trafiałem na trial wersji CC

  8. #728

  9. #729

    Domyślnie

    Czy mając 2 karty graficzne (zewnętrza i wbudowana w CPU) można wybrać która ma działać w LR 6 ?

    Używa ktoś czegoś takiego jak Quadro NVS 450 512MB ? Muszę znaleźć coś najtańszego z DP co prześle mi sygnał 2560x1440@60Hz, przez HDMI tylko 30Hz. Ta karta to coś najtańszego co znalazłem i jestem ciekaw czy będzie jakaś poprawa względem wbudowego Intel HD 4600. Mam na myśli poprawę pracy w LR 6. Bo jeśli jest gorzej, to dobrze gdyby była możliwość wyboru karty i pozostał bym przy wbudowanej.

  10. #730

    Domyślnie

    W przypadku kompa stacjonarnego podpięcie dedykowanej grafiki dezaktywuje zintegrowany układ.

Strona 73 z 80 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •