Close

Strona 80 z 80 PierwszyPierwszy ... 3070787980
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 800

Wątek: Lightroom 6

  1. #791

    Domyślnie

    Mam wersję 5.7 i sensu kupna wersji 6.14 nie widzę żadnej... ale to ja. Ktoś jak ma np D850 i nie chce abonamentu to wersja 6 jak znalazł
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #792

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Mam wersję 5.7 i sensu kupna wersji 6.14 nie widzę żadnej... ale to ja. Ktoś jak ma np D850 i nie chce abonamentu to wersja 6 jak znalazł
    Jak ktoś ma D850 to też nie ma sensu bo jak za kilka lat przyjdzie do zmiany aparatu to i tak trzeba będzie przejść na CC lub zmienić soft. To lepiej to zrobić to od razu i nie marnować pieniędzy na LR6.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #793
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    D850 to pucha technicznie na jakieś hmm... osiem lat spokojnie, więc LR6 bardzo opłacalny na osiem lat, tanio prawie jak barszcz.

  4. #794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    ... jak za kilka lat przyjdzie do zmiany aparatu to i tak trzeba będzie przejść na CC lub zmienić soft. To lepiej to zrobić to od razu i nie marnować pieniędzy na LR6.
    Zawsze można konwertować NEF do DNG. Wolałbym taką opcję niż abonament lub przesiadka na inny soft, ale to tylko moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 20-12-2017 o 22:31

  5. #795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Jak ktoś ma D850 to też nie ma sensu bo jak za kilka lat przyjdzie do zmiany aparatu to i tak trzeba będzie przejść na CC lub zmienić soft. To lepiej to zrobić to od razu i nie marnować pieniędzy na LR6.
    Z finansowego punktu widzenia, jeśli ktoś używa tylko LR, wersja CC nie ma dużego sensu. Koszt zwraca się po ok. 10 miesiącach, potem używamy LR "za darmo" w porównaniu z CC, zawsze jest też instrument, żeby wrócić do starych NEF-ów. LR6 po aktualizacji obsługuje każdą znajdująca się aktualnie w sprzedaży puszkę. Jaki sens ma CC? Ma, jeśli ktoś planuje nowy aparat za mniej niż rok, ale taki nowy, którego jeszcze nie ma To tak z mojego punktu widzenia, kupiłem parę miesięcy temu na Amazonie poniżej 500 zł, już się "zwrócił" Podkreślam, że nie używam PS (tak na marginesie, chyba kupię pudełkowe PS Elements i też powinno wystarczyć).


    Ps. Wiem, że w najnowszej wersji CC jest kilka gadżetów w porównaniu z pudełkiem, ale można to obejść lub "się obejść"

  6. #796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    (tak na marginesie, chyba kupię pudełkowe PS Elements i też powinno wystarczyć).
    Affinity Photo aktualnie za 189,99 zł (20% off).
    Jest sens pakować się w PSE-kastrata z interfejsem dla gimbazy?
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #797

    Domyślnie

    Jeszcze nie wiem Potrzebuję ewentualnie do jakichś dupereli, dopieszczenia obrazka... PS raczej mi nie potrzebny. Ale nie o tym temat.

  8. #798

    Domyślnie

    chyba szarpnę się na upgrade LR6 do mojego starego LR4. Z tego co widzę cena 104$ więc da się jakoś przełknąć - na kilka lat starczy
    Zamiast PS wystarczy mi Affinity
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #799

    Domyślnie

    Czegoś tu nie kumam... Czy aktualizacja 6.14 jest tylko ostatnią jaką Adobe wprowadza czy tez mozna ją pobrać tylko do końca tego roku wogóle?

  10. #800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Czegoś tu nie kumam... Czy aktualizacja 6.14 jest tylko ostatnią jaką Adobe wprowadza czy tez mozna ją pobrać tylko do końca tego roku wogóle?
    To "tylko" ostania aktualizacja Adobe w tym roku i przy okazji wogóle... A dokąd będzie się ją dało pobierać oficjalnie to tylko Adobe wie... być może kilka lat
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

Strona 80 z 80 PierwszyPierwszy ... 3070787980

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •