Close

Strona 69 z 80 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 800

Wątek: Lightroom 6

  1. #681

    Domyślnie Lightroom 6

    Cytat Zamieszczone przez Krzychumag Zobacz posta
    Mam takie pytanie co do ustawień programu LR. Jak poprawnie ustawić poniższe ustawienia na zdjęciu poniżej.

    ustaw tak na obie opcje i doczytaj; uzyj karty graficznej i uzyj sprytnych obrazkow czyli jak fota zaginie to robiac na tej sprytnej cos tam wydlubiesz, ostrzegaja slusznie o utracie jakosci


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 01-02-2017 o 00:33
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #682

    Domyślnie

    2 pytania:
    a) jak wyświetlić w LR zdjęcia z danej ogniskowej, a jeszcze lepiej z konkretnego obiektywu?
    b) Jak pozbyć się informacji wyskakującej przy każdym imporcie zdjęć?
    https://www.dropbox.com/s/3lhwkf3qlvsxqde/LR.jpg?dl=0
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #683

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    2 pytania:
    a) jak wyświetlić w LR zdjęcia z danej ogniskowej, a jeszcze lepiej z konkretnego obiektywu?
    https://forums.adobe.com/thread/940897
    FF (Fuji + Fuji)

  4. #684

    Domyślnie

    Panowie czy jest już jakieś działające spolszczenie pod LR 6.0, bo tylko to mnie wstrzymuje z instalacją ? BOX leży w szufladzie już zaraz rok będzie i tak se czekam
    Uprzedzając, jedyne co mi przeszkadza w robieniu lepszych zdjęć niż robię, tak po całej linii ujmując to nieznajomość języka angielskiego
    Gdzie można pobrać najnowszy plik 6.8 aby nie ładować z płyty i potem aktualizować 6.0 do 6.8 Na stronce ADOBE coś nie odnajduję ani spolszczenia, ani plików LR 6.8
    Chyba kiedyś jakieś oficjalne spolszczenie do LR 2.0 którego jeszcze mam było oficjalnie dystrybuowane ? bo zrobione mam.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-02-2017 o 17:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #685

    Domyślnie

    Polskiego języka do LR nie znajdziesz, bo go nie ma. Ostatni polski LR to był chyba LR3.

    Natomiast instalkę można pobrać ze strony Adobe, ale trzeba się najpierw tam zarejestrować i zalogować. Bez tego nie pobierze się teraz żadnej aplikacji.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #686

    Domyślnie

    Do LR5 też było spolszczenie. Do 6 nie widziałem.
    Nie ma się czym chwalić

  7. #687

    Domyślnie

    Lepiej przestawić się na ang, użytkowanie potem jest wygodniejsze.

  8. #688

    Domyślnie

    W lightroomie opcji nie jest aż tak wiele, żeby nie można tego było szybko ogarnąć.
    Na dobrą sprawę nawet po chińsku by się dało dość szybko nauczyć.

    Instalka LR6 jest bodaj w którejś z pierwszych wersji. Po instalacji programu należy się w nim zalogować za pomocą swojego AdobeID i wtedy program pobierze automatyczną aktualizację do najnowszej wersji.

  9. #689

    Domyślnie

    Pełna zgoda. Wszystko jest w tym samym miejscu i w sumie po jakimś czasie język niema znaczenia.
    Spolszczenie może być przydatne przy poznawaniu programu.
    Nie ma się czym chwalić

  10. #690

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Panowie czy jest już jakieś działające spolszczenie pod LR 6.0, bo tylko to mnie wstrzymuje z instalacją ? BOX leży w szufladzie już zaraz rok będzie i tak se czekam
    Uprzedzając, jedyne co mi przeszkadza w robieniu lepszych zdjęć niż robię, tak po całej linii ujmując to nieznajomość języka angielskiego
    Gdzie można pobrać najnowszy plik 6.8 aby nie ładować z płyty i potem aktualizować 6.0 do 6.8 Na stronce ADOBE coś nie odnajduję ani spolszczenia, ani plików LR 6.8
    Chyba kiedyś jakieś oficjalne spolszczenie do LR 2.0 którego jeszcze mam było oficjalnie dystrybuowane ? bo zrobione mam.
    U mnie działa.
    http://www.spolszczenia.pl/multimedi...2218/szczegoly
    Po skopiowaniu plików do katalogu instalacji, należy w ustawieniach wybrać język francuski i avant
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

Strona 69 z 80 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •