Close

Strona 35 z 43 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 427

Wątek: Canon G7X

  1. #341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    u mnie bangla chyba wszystko, co najbardziej przydatne może być, RAWy, RAWy+jpg, samowyzwalacz, manual, Av, Tv, czas B z licznikiem sek. (tego się w ogóle nie spodziewałem! ), zdjęcia seryjne, zmiana iso, ramka AFu dotykowa, lampa błyskowa wł/wył , osobny przycisk AF-u, nie da się tylko zmienić tryby naświetlania i pomiaru
    Łał. To się Canon postarał.
    Pozdrawiam, Jurek.

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    @Jacek_Z
    Co tu w tym wątku za tajfun przeleciał i wymiótł wszystkie posty i zdjęcia Arcziego? Ciekawie przedstawiały możliwości G7x, poza tym zaburzona jest przez to ciągłość dyskusji. Momentami wygłaszam monologi, a bynajmniej tego nie planowałem.
    Dzisiaj przejrzałem cały wątek i wygląda na to że spustoszenia dokonał Archibald6803 usuwając swoje posty i wycinając min.w moich postach swoje cytaty do ktorych sie odnosiłem. Ciekawe dlaczego, a swoja drogą to bardzo nieładnie panie Archi.
    Na str.23 widać najbardziej to o czym piszę.
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...252906&page=23
    Ostatnio edytowane przez Juriko ; 28-11-2016 o 00:43
    Pozdrawiam, Jurek.

  3. #343

    Domyślnie

    Wykorzystam ten temat bo najbardziej pasuje ale moje pytanie tyczy się każdego produktu Canona, za który można dostać cashback. Organizator chce by wyciąć kod kreskowy z pudełka (ma być widoczne, że pudełko zostało uszkodzone). Jeśli potem ewentualnie odda się taki aparat do serwisu w tymże uszkodzonym pudełku, czy ma to jakieś znaczenie dla ważności gwarancji?

    http://www.canon.pl/Images/Regulamin...25-1488085.pdf
    A5000, 16-50 PZ, SEL 20 2.8

  4. #344

    Domyślnie

    do roszczeń gwarancyjnych, nie jest niezbędne oryginalne pudełko

  5. #345

    Domyślnie

    Zimą ten aparacik też daje radę, pomimo słabego śniegu.
    Z RAW







    Pozdrawiam, Jurek.

  6. #346

    Domyślnie

    Trochę nowego wiosennego życia w jpg













    Pozdrawiam, Jurek.

  7. #347

    Domyślnie

    W RX100 pytałem to spytam jeszcze tu (bo to 2 moje typy). Da się G7X dobrze fotografować dzieci? (ruch; brak pozowania, różne światło) >polecilibyście czy nie?

  8. #348

    Domyślnie

    ma szybki dotykowy AF, to tak, nadaje się

  9. #349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    ma szybki dotykowy AF, to tak, nadaje się
    AF-C przestaje działać po wciśnięciu spustu migawki do końca, więc w trybie seryjnym ostrość będzie ustawiona tylko na pierwszą klatkę. Da się, ale głównie w zdjęcia pojedynczych.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez talpini Zobacz posta
    W RX100 pytałem to spytam jeszcze tu (bo to 2 moje typy). Da się G7X dobrze fotografować dzieci? (ruch; brak pozowania, różne światło) >polecilibyście czy nie?
    Biegające dzieci to chyba najtrudniejsze zadanie dla AF. Tu najlepiej to zastosować lustrzankę. Czy da się? Każdym się da, ale łatwo nie będzie. Można seriami strzelać i najlepiej z zafiksowanym autofokusem, bo ze śledzącym można, ale jest gorzej, mniej trafień. Trzeba się nauczyć przewidywać trajektorię ruchu dzieci i zaczaić. Zwiększenie głębi ostrości poprzez przymknięcie przysłony też może być pomocne. Pojedyncze strzały można zarówno przyciskiem migawki wyzwalać, dla szybkości nie czekając na potwierdzenie, lub dotykiem na ekranie strzelić, jak komu wygodniej. Jest jeszcze możliwość użycia śledzenia twarzy, ale w przypadku dzieci mało skuteczne. Odwróci się to to i już po ptokach.
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    AF-C przestaje działać po wciśnięciu spustu migawki do końca, więc w trybie seryjnym ostrość będzie ustawiona tylko na pierwszą klatkę. Da się, ale głównie w zdjęcia pojedynczych.
    Jest możliwość użycia AF-servo i zdjęć seryjnych z potwierdzeniem AF i to przy wyzwalaniu migawki zarówno przyciskiem jak i dotykiem.
    Tu jednak kluczem do wszystkiego jest jednak wolny AF oparty o zasadę kontrastu.
    Pozdrawiam, Jurek.

Strona 35 z 43 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •