Close

Strona 40 z 43 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 427

Wątek: Canon G7X

  1. #391

    Domyślnie

    Przejaskrawione, przeostrzone, zaszumione (zapewne przez nadmierne wyostrzenie). Zero detalu. Antyreklama tego aparatu.

  2. #392

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    Przejaskrawione, przeostrzone, zaszumione (zapewne przez nadmierne wyostrzenie). Zero detalu. Antyreklama tego aparatu.
    Rozumiem.

    To może te 2 jotpegi w pełnym kadrze zmyją hańbę na którą naraziłem G7x?




    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    @Juriko
    trochę za bardzo te zdjęcia "zmasakrowałeś" w Photoshopie, za dużo wyostrzania.
    Widzę, a właściwie słabo chyba widzę. Czas na zmianę okularów i szybszy komp. Przy obecnym obróbka tak dużych rawów jest męcząca.
    Pozdrawiam, Jurek.

  3. #393

    Domyślnie

    jpg pełne kadry

    75mm f/2,8


    24mm f/4,5
    Pozdrawiam, Jurek.

  4. #394

    Domyślnie

    jpg 50mm f/4,5

    Pozdrawiam, Jurek.

  5. #395

    Domyślnie

    jpg 100mm f/2,8


    Pozdrawiam, Jurek.

  6. #396

    Domyślnie

    Canon G7x to imho najlepszy kompakt, jaki miałem. Canonowski silnik jpg robi dobrą robotę. Mój obecny Panasonic LX100 nie wywołuje we mnie takiego efektu wow. Szkoda, że nie jest już dostępny jako nowy. Druga wersja G7x podobno jest już trochę inna.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  7. #397

    Domyślnie

    Też się zastanawiałem nad LX100. Większa matryca kusiła. Mniej pikseli martwiło. Różnic jest więcej, ale przeważył brak wbudowanej lampy błyskowej. Chciałem aparat kompaktowy, a dołączanie zewnętrznej lampy w przypadku konieczności doświetlenia cieni komplikuje używanie aparatu.
    Pozdrawiam, Jurek.

  8. #398

    Domyślnie

    Ale matryca w LX100 jest wykorzystywana nie na całej powierzchni, także korzyść symboliczna.

  9. #399

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Ale matryca w LX100 jest wykorzystywana nie na całej powierzchni, także korzyść symboliczna.
    Czyli nie widzisz z tego faktu jakiejś zasadniczej zmiany jakościowej? Jak byś miał bezkosztowy wybór dzis, to który aparat byś wybrał?
    Pozdrawiam, Jurek.

  10. #400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    Czyli nie widzisz z tego faktu jakiejś zasadniczej zmiany jakościowej? Jak byś miał bezkosztowy wybór dzis, to który aparat byś wybrał?
    Jurku, generalnie dla fotografii wybrałbym G7x, dla video LX100. Chciałem mieć jakiś dobry aparat filmujący (mam jeszcze D700, który jak wiadomo, nie filmuje ), dlatego postanowiłem zamienić. Z perspektywy czasu wiem, że filmowania użyłem może ze dwa razy. Wniosek nasuwa się sam: dla mnie lepszym jest G7x.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 40 z 43 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •