Close

Strona 11 z 43 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 427

Wątek: Canon G7X

  1. #101

    Domyślnie

    Dzięki. Tyle to nie dam, ale nie zmienia to faktu że grip do tego aparatu by się przydał.

  2. #102

    Domyślnie

    Pytanie do posiadaczy g7x.
    Czy też tak macie, że czasem po zbyt delikatnym wciśnięciu przycisku aparat się nie włącza?
    Często muszę nacisnąć 2 raz mocniej żeby go uruchomić - troche to irytuje.

    Druga sprawa której nie ogarniam polega na tym, że na fotkach w mocnych cieniach pojawia się zielony kolor, to się chyba dithering nazywa. Czy to wada aparatu, czy brak umiejetności posiadacza?
    Miałem powershota a620 to jakiś mniej problemowy był.

  3. #103

    Domyślnie

    1. Tak, trzeba mocniej naciskać.
    2. U mnie pojawia się szaro-burość w cieniach (przy długich ekspozycjach lub wysokim iso) i trzeba sporo się napracować, żeby to usunąć w Photoshopie. Ale w końcu to jest "zabawka" z małą matrycą.

  4. #104

    Domyślnie

    Czy obrabiając RAWy można korzystać z korekty obiektywu w najnowszych aktualizacjach Lightrooma? Innymi słowy czy jest profil dla tego aparatu? Bo coś czytałem, że aparat automatycznie koryguje surowe pliki
    A5000, 16-50 PZ, SEL 20 2.8

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    Do trudniejszych zadań posiadam Nex-6, z tendencja zmiany na nowego A7000, który zostanie zaprezentowany w styczniu 2015.
    Czemu nie ma emotki turlania po ziemi?


    Zasugerowałem G7x bratu, chwilę się nim pobawiłem i super zabawka
    Pół sekundy da się utrzyma na szerokim kącie ze stabilizacją. Ostrzy z bardzo bliska, można nawet rozmywać tło
    Grip by mi się przydał ale smyczka na rękę pewnie by starczyła jako 'zabezpieczenie' aby się poczuć pewniej podczas trzymania (cały czas się bałem że mi wyleci z ręki).
    Oryginalny pokrowiec ma jedną wadę - nie ma żadnej kieszonki na zapasową baterię czy kartę pamięci...
    Brat jako osoba nie obeznana z niczym innym niż kompakty po krótkim przeszkoleniu był po wakacjach bardzo zadowolony z aparatu. Ale podejrzewam że bardziej wymagającym osobom też powinien starczyć do wielu zdjęć
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Czemu nie ma emotki turlania po ziemi?


    Zasugerowałem G7x bratu, chwilę się nim pobawiłem i super zabawka
    Pół sekundy da się utrzyma na szerokim kącie ze stabilizacją. Ostrzy z bardzo bliska, można nawet rozmywać tło
    Grip by mi się przydał ale smyczka na rękę pewnie by starczyła jako 'zabezpieczenie' aby się poczuć pewniej podczas trzymania (cały czas się bałem że mi wyleci z ręki).
    Oryginalny pokrowiec ma jedną wadę - nie ma żadnej kieszonki na zapasową baterię czy kartę pamięci...
    Brat jako osoba nie obeznana z niczym innym niż kompakty po krótkim przeszkoleniu był po wakacjach bardzo zadowolony z aparatu. Ale podejrzewam że bardziej wymagającym osobom też powinien starczyć do wielu zdjęć
    Faktycznie...hi, hi, hi styczeń 2015
    Jest już prawie koniec września, a tu ani widu, ani słychu

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaciej Zobacz posta
    Czy obrabiając RAWy można korzystać z korekty obiektywu w najnowszych aktualizacjach Lightrooma? Innymi słowy czy jest profil dla tego aparatu? Bo coś czytałem, że aparat automatycznie koryguje surowe pliki
    W LR jest zaznaczone Built-in Lens Profile applied.

  8. #108

    Domyślnie

    Pytanie w sprawie głośnej pracy aparatu. Gdy zmieniam kadr słychać jakieś tykanie, które ustępuje gdy kadr się ustabilizuje. Praca przysłony też do cichych nie należy. To normalne w tym modelu?
    A5000, 16-50 PZ, SEL 20 2.8

  9. #109

    Domyślnie

    Myślę, że na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś...
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  10. #110

    Domyślnie

    Znaczy to praca stabilizacji?
    A5000, 16-50 PZ, SEL 20 2.8

Strona 11 z 43 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •