Close

Strona 330 z 357 PierwszyPierwszy ... 230280320328329330331332340 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 291 do 3 300 z 3570
  1. #3291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Na eglobalcentral.eu D750 jest za jakieś 1250 euro jak dobrze pamiętam.
    Z 3 lata gwarancją sklepu
    4.2698 zł poważnie ?

  2. #3292

    Domyślnie

    Sam sprawdź.
    Jak jesteś w Polsce to będzie w złotówkach

  3. #3293

    Domyślnie

    Ale jaja jest za 5350zł. Ale jak tam vatem naszym ? Za taką cenę to biorę drugiego d750, nie myśląc o żadnym nowym d850 i lecę dalej z fotami ?

  4. #3294

    Domyślnie

    Przesyłka idzie przez Cypr do Holandii albo UK i nie ma naliczanego cła

    Ja się nad D500 zastanawiam bo jest za €1480

  5. #3295

    Domyślnie

    Dobra, znalazłem w regulaminie:

    Dzięki temu ceny pokazane na niniejszej witrynie internetowej są cenami końcowymi, które użytkownik musi zapłacić w celu dostawy zamówienia pod drzwi, bez żadnych ukrytych opłat i opóźnień celnych.


    Wiec 5350zł. :O ciekawe czy to chwilowe jakieś promo, czy już stała cena. Nie opłaca się kupować u nas używanego ? dzięki za info. Zastanawiałem się nad wycięciem nerki i sprzedażą na czarnym rynku, żeby kupić d850 ale przy takiej cenie d750 to chyba dam sobie spokój z D850 i zostanie nerka

    Kurcze, widzę że sklep ma dobre opinie.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 25-09-2017 o 23:49

  6. #3296

    Domyślnie

    Jak ktoś kupuje w PL i potrzebuje fv VAT to średnio się opłaca na takich stronach
    R | 35 | 50 | 135

  7. #3297

    Domyślnie

    Opinie o https://www.eglobalcentral.pl/?utm_source=centraleu nie są aż takie dobre, bo do wielu osób przesyłka nie dotarła , co innego tani zegarek a co innego body czy obiektyw za ok 5000zł przy tanim gadżecie można ryzykować , sporo osób jednak nie poleca tego sklepu.
    Sprzęt jest z Hong Kongu zatem nie dostajemy gwarancji bo z tego co wyczytałem na innym forum gwarancje daje sklep.
    Kontakt jest mocno utrudniony z tego co piszą inni jak jest problem , często nie odpowiadają na maile.

    Wydaje się że akcje serwisowe też chyba nie będą dotyczyły takiego sprzętu ?

    Teraz rodzi się pytanie czy kupić nowy z niepewnego sklepu, czy może używany z serwisu aukcyjnego zakupiony w Polsce z dokumentami do którego też pewności nie mamy czy nie był serwisowany i czy nie pozbywa się ktoś aparatu wadliwego.

    Jest możliwe by serwis Nikona podał informacje czy aparat był serwisowany podając numer seryjny aparatu ?
    Ostatnio edytowane przez tandori ; 26-09-2017 o 11:53

  8. #3298

    Domyślnie

    Przy takiej ilości to nawet z naszych sklepów internetowych masz takie opinie, zobacz sobie na opineo.pl

    Jak kupię o 1500zł więcej używane D750, gdzie nie mam pewności czy ktoś cofnął licznik, lub nie rzucał tym aparatem. To w przypadku używek przeważnie nie ma gwarancji, lub jest jakaś krótka.

    Wydaje się że akcje serwisowe też chyba nie będą dotyczyły takiego sprzętu ?
    Wysyłałem dwa aparaty na akcje serwisowe, nawet nie musisz wysyłać dokumentów na te aparaty. Więc będą objęte akcjami serwisowymi.

    Ja chyba zaryzykuję, albo poczekam w sumie też na koniec sezonu, trochę czasu minie i możliwe że ceny jeszcze spadną. Bo teraz w sumie aż tak już nie pali mi się


    Nawet jeśli u nas gwarancja nie będzie honorowana, to co nowy to nowy sprzęt, a jest taniej niż używane też bez gwarancji, który nie wiadomo jaką ma historie

  9. #3299
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie otrzymasz takich informacji z Nikona, eglobal to sprzęt z rynku azjatyckiego, który został przemycony do EU, może to dziwnie brzmi ale tak to działa, gwarancja jest u nich po odesłaniu sprzętu do HK, kontakt z nimi jest przez google translator nawet pisząc po angielsku, wystawiają faktury i teoretycznie można by to rozliczyć ale mam pewne obawy czy urząd celny nie przywali się do pochodzenia sprzętu, który jest nielegalnie już w EU, inna sprawa jak się kupuje w azji, wtedy wszystko legalnie można rozliczyć na podstawie faktury.
    Oferta tego sklepu jest kusząca, chyba nie miałbym oporu kupić sigme czy tamrona, które mozna sobie usb dockiem kalibrować, inne tak średnio wydaje mi się.

  10. #3300

    Domyślnie

    A jak myślicie, czy w razie płatności kartą w takim sklepie i nie otrzymania towaru chargeback ma szansę zadziałać
    35mm: Praktica VLC2; Pentacon 28; Pancolar 50; Pentacon 135
    DX: Z fc; Z DX 16-50; TTArtisan 50/1.2
    FX: Z8; V 24; N 35; N 40; N 50; Meike 50/1.2; N 85; N 14-30; N 24-120; T 70-210

Strona 330 z 357 PierwszyPierwszy ... 230280320328329330331332340 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •