Close

Strona 336 z 357 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 351 do 3 360 z 3570
  1. #3351

    Domyślnie

    Jako, że od niedawna przesiadłem się na 750 mam kilka merytorycznych pytań.
    Można jakoś wyciągnąć na wierzch do wizjera albo na wyświetlacz lcd info o aktualnym trybie AF?

    Zacząłem testować różne ustawienia ciągłego AF. Jako, że robię sporo zdjęć zwierząt w ruchu zależy mi na szybkim i dokładnym śledzeniu.
    I jak na razie wydaje mi się, że najlepiej sobie radzi przy AF A Grp. Chociaż myślałem, że powinno być lepiej na AF C 3D.
    Zdjęcia robiłem 80-200 2.8D.
    Jeśli ktoś chciałby podzielić się kilkoma cennymi uwagami będę wdzięczny

  2. #3352

    Domyślnie

    Taka ciekawostka:
    https://nikonrumors.com/2018/01/20/n...0-in-75f.aspx/

    I niech ktoś mi jeszcze powie że w d750 brakuje pancernosci ?

  3. #3353
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A internety muwio że przy -1 pstrykałka się wiesza.

  4. #3354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    A internety muwio że przy -1 pstrykałka się wiesza.
    Internety kuamio...

    Cytat Zamieszczone przez Maciek N Zobacz posta
    Niestety, wymiana migawki nic nie zmienia poza tym że jest nowa migawka a korpus wyczyszczony.
    Cytat Zamieszczone przez Maciek N Zobacz posta
    W zeszłym roku wymieniłem migawkę i 2 razy się zawiesił.

  5. #3355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    A internety muwio że przy -1 pstrykałka się wiesza.
    Paaanie, to ściema jest. Jeszcze w XX wieku zabierałem w plener kompakta od Olympusa, a wtedy -26C było. I co? I nic, kompakt zrobił fajne zdjęcia, tyle że paluszki krócej trzymały.

  6. #3356

    Domyślnie

    @nikoniarz a mi się nie zawiesza i też wymieniałem migawkę może Maćkowi tylko powiedzieli że wymieniali ?

  7. #3357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @nikoniarz a mi się nie zawiesza i też wymieniałem migawkę może Maćkowi tylko powiedzieli że wymieniali
    Spoko, jednym się zawiesza, innym nie

  8. #3358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Spoko, jednym się zawiesza, innym nie
    Ale coś jest na rzeczy, to fakt.

  9. #3359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Tak , tylko te.
    No pomyśl , kupujesz używaną sztukę w bardzo dobrym stanie z tą wadą migawki - aparat działa tylko ma wadę. Możesz nim nacykać z 80k zdjęć - w jakim czasie? To wszystko zależy od użytkowania.
    I teraz tak , pada migawka , powiedzmy po 2 lub 3 latach. I co? I Nikon wymienia ci migawkę za free.
    Tak pomyśl ze robisz jedno z najważniejszych ujęć na ślubniaku a w zapasie gdzieś wyczytałem ktos ma d7100, migawka Ci nie zaskakuje pisze error ty w tym czasie sie pocisz i zastanawiasz co jest kur.. w tym czasie kolejne ujęcia ida w las i do konca slubu zostajesz sam z d7100 .... migawka w d750 pokazuje Ci error albo zaskoczy jak nie to lipa jak tak to czekać zas na error przy rzucaniu kieliszkami do tylu zawsze mozna poprosić oda pare wiecie co bo miałem error i mój aparat jest nie sprawny ale wyłączyłem go i załączyłem jest ok to zrobimy jeszcze raz to ujęcie takze jesli brałbym d750 z wadliwa migawka na slubniaki to raczej bym tego nie zrobił a droga sprawa to
    Nie wolno oszczędzać na dodatkowej puszcze, a pozatym plecak obiektywów tu fx a tu dx , to juz lepiej 2 x d750.

  10. #3360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek30 Zobacz posta
    Tak pomyśl ze robisz jedno z najważniejszych ujęć na ślubniaku a w zapasie gdzieś wyczytałem ktos ma d7100, migawka Ci nie zaskakuje pisze error ty w tym czasie sie pocisz i zastanawiasz co jest kur.. w tym czasie kolejne ujęcia ida w las i do konca slubu zostajesz sam z d7100 .... migawka w d750 pokazuje Ci error albo zaskoczy jak nie to lipa jak tak to czekać zas na error przy rzucaniu kieliszkami do tylu zawsze mozna poprosić oda pare wiecie co bo miałem error i mój aparat jest nie sprawny ale wyłączyłem go i załączyłem jest ok to zrobimy jeszcze raz to ujęcie takze jesli brałbym d750 z wadliwa migawka na slubniaki to raczej bym tego nie zrobił a droga sprawa to
    Nie wolno oszczędzać na dodatkowej puszcze, a pozatym plecak obiektywów tu fx a tu dx , to juz lepiej 2 x d750.
    Kolego ale ja nie robię ślubniaków
    FX

Strona 336 z 357 PierwszyPierwszy ... 236286326334335336337338346 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •