Close

Strona 338 z 357 PierwszyPierwszy ... 238288328336337338339340348 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 371 do 3 380 z 3570
  1. #3371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    fajnie widzieć, że aparat żyje
    To tylko kwestia czasu Nie od dziś wiadomo, że D700 nie warto kupować

  2. #3372

    Domyślnie

    .. no i że dawno przestał robić zdjęcia,.. no to wychodzi, że masz zepsuty aparat ode mnie

  3. #3373

    Domyślnie

    @rotor to co Ty też miałem, ale młodzi SMSa wysłali, jak jechałem, ja nie przeczytałem. ? Ale widzisz, stresu można się najść po uszy. Dla mnie niestety najgorsze są podróże. Nie lubię też robić we Wrocławiu, człowiek przygotuje się że blisko, a później okazuje się że trafią się jakieś podwórka przy centrum Wrocławia, zapchane samochodami na samochodzie, kościół w rynku i trzeba kombinować z miejscem parkingowym. Jeszcze teraz mają dojść strefy że nie będzie można wjeżdżać spalinowymi. W tym roku raczej będę brał taxi w takich przypadkach...

  4. #3374

  5. #3375

    Domyślnie

    Prośba do administracji o przypięcie głównych wątków, bądź poprawienie wyszukiwarki.
    Obecnie szukana fraza: Nikon D750 oficjalnie - nie znajduje tego wątku.
    Stąd też powstały inne typu Nikon D750....

    Fajnie aby to było przyporządkowane... wszystkie główne wątki aparatów powinny być przypięte lub wrzucone do jakiegoś worka np:

    Nikon DSLR - D100 - D850, Df: => Offical
    - Nikon D850 - oficjalnie
    - Nikon D750 - oficjalnie
    - Nikon D610 - oficjalnie
    - Nikon D600 - ofijcalnie
    - Nikon D500 - oficjalnie

    ...

    Wtedy nie będzie szamba, że mamy wątki typu D750, D750 oficjalnie , D750 itd... a główny co ma 338 już umarł, bo nikt go nie może znaleźć i jest gdzieś daleko.
    "Nikon"

  6. #3376
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    ??? Mi wyszukiwarka pokazała, na pozycji nr 2, bo takich watków pokazała dużo.
    To samo gdy się pisze D750 oficjalnie - też na drugim miejscu.
    W tytule wątku na początku nie ma słowa Nikon. Więszkość watków zaczyna się do symbolu body, bez nazwy firmy.

    Mamy 7 wątków przyklejonych, jak dodasz te 6 kolejnych to będzie 13 i w praktyce cała pierwsza strona, jej góra będzie do przewijania. Niefajnie.
    Każde z tych body ma przyklejony wątek, ale innej natury, taki bardziej encyklopedyczny.
    Wątki o jakich mówisz stają się po czasie tak rozbudowane, że aż nieczytelne. W dodatku ludzie często w nich cos piszą, więc sa podbijane.

  7. #3377

    Domyślnie

    Przyszedł Meike Mk-Dr 750 Remote.
    Po podłączeniu działa tylko spust.
    Ktoś tak miał?

    Dla ciekawych... sprzet pancerny...na całym dole blacha taka na szerokość 4-5cm długa na całość gripa. Plastik masywny...
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 03-08-2018 o 19:05
    "Nikon"

  8. #3378

    Domyślnie

    [edit] Zamieniłem Meike na Pixel Vertax => śmiga.

    Dla ciekawych:
    Pixel Vertax => węższa blaszka niż w Meike, na ok 3cm vs 5cm Meike po całej długości, natomiast plastik pod blachą grubszy... zatem wszystko się jakby równoważy.
    Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

    Widzę, że już wystrzelaliście się na temat D750 cisza spokój...

    Pozdrawiam.
    "Nikon"

  9. #3379

    Domyślnie

    Czy ktoś miał problemy z podawaniem nieprawidłowej ilości zdjęć przez body?
    U mnie przy 32GB pokazuje 586 - .raw. Wkładam do D600 pokazuje jak zawsze od 5 lat 866.

    Natomiast finalnie na kartę weszło prawie 900 fotek,,, więc rozjazd jest bardzo konkretny, bo wziąłem zapasowe karty jak zobaczyłem w domu, że takie cuda pokazuje.

    Pozdrawiam
    "Nikon"

  10. #3380

    Domyślnie

    A masz tak samo ustawioną kompresję i optymalizacja wielkość / jakość?

Strona 338 z 357 PierwszyPierwszy ... 238288328336337338339340348 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •