Close

Strona 319 z 357 PierwszyPierwszy ... 219269309317318319320321329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 181 do 3 190 z 3570
  1. #3181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janecki Zobacz posta
    Działa! Ktoś musiał mi przestawić, bo wcześniej miałem "pikanie" . Panowie dzięki za pomoc Xawier a co złego jest w D750, żeby go nie używać ?
    Mówisz, że mając w garażu Mercedesa AMG z darmowym karnetem na paliwo wolisz dalej jeździć Golfem ?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  2. #3182

    Domyślnie

    To chyba nie do końca tak. Mając D4, na wycieczkę rodzinną zabieram D800 albo d500 bo są lżejsze, a wyższość D4 zupełnie nie jest potrzebna. Wszystko sprowadza się do jednego - optymalny dobór narzędzi (w zakresie który mamy do dyspozycji) do zadania. Na iso100 do landszaftów z całą pewnością lepszy będzie D750 niż d5.

    Ale warto poznać swoje aparaty żeby po pierwsze wiedzieć w jakich sytuacjach co będzie optymalne a po drugie żeby nie wyjść na ignoranta.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #3183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    żeby nie wyjść na ignoranta.
    Lub bajkopisarza...

  4. #3184

    Domyślnie

    Czy możecie mi pomóc jak ustawić pomiar z ochroną prześwietleń.
    Ps może dysponuje ie linkiem do instrukcji PL do d750
    R | 24-105 | 35 | 50 | 85 |135

  5. #3185

  6. #3186
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    ...Wszystko sprowadza się do jednego - optymalny dobór narzędzi (w zakresie który mamy do dyspozycji) do zadania..
    Dokładnie tak. Zawodowiec miewa kilka aparatów i używa ich w zależności od zadania. Cały problem w tym, że amator chce mieć sprzet lepszy od zawodowca, bo chce by w jednym aparacie było wszystko. I jeszcze ma być tani, no bo przecież on nie zarabia na foto ..
    Podobnie ma się sprawa z obiektywami. Ja mam całkiem sporo zdublowanych ogniskowych. Ba, jakie tam zdublowanych. Ogniskowe 50, 85 i 105 to mam w 3 szkłach
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #3187
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    34

    Domyślnie

    dzień dobry. zacząłem obcować z d750. po wrzuceniu nefów w lr pliki jakieś takie ciemniejsze względem wyświetlacza, nie rozumiem o co chodzi, ktoś coś?
    ###

  8. #3188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chomicz Zobacz posta
    dzień dobry. zacząłem obcować z d750. po wrzuceniu nefów w lr pliki jakieś takie ciemniejsze względem wyświetlacza, nie rozumiem o co chodzi, ktoś coś?
    Zmniejsz jasność wyświetlacza w aparacie

    A na serio, jak wygląda histogram?
    FujiLove again and again...

  9. #3189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chomicz Zobacz posta
    dzień dobry. zacząłem obcować z d750. po wrzuceniu nefów w lr pliki jakieś takie ciemniejsze względem wyświetlacza, nie rozumiem o co chodzi, ktoś coś?
    Za kolegą wyżej - zdecydowanie zmień jasność wyświetlacza, do oceny jasności zdjęć na ekraniku wartość ujemna może być dobra
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  10. #3190
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Albo kwestia czy monitor wyświetla poprawnie to co wypluwa aparat, różnice między wyświetlaczem, a monitorem są ale raczej nie ma być ciemniej lub jaśniej.

Strona 319 z 357 PierwszyPierwszy ... 219269309317318319320321329 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •