Close

Strona 51 z 64 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 633
  1. #501
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Człowieku montaż filmu to dosłownie 1 godzina i nie lej farmazonów jak nie masz o tym zielonego pojęcia. Sam montaż uruchamiam w nocy i nawet gdy materiał jest obszerny na rano mam cały film zmontowany. Tak więc ... e szkoda gadać

  2. #502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Sam montaż uruchamiam w nocy i nawet gdy materiał jest obszerny na rano mam cały film zmontowany.
    Film Ci się sam montuje? WOW!

    I nie unoś się tak, człowieku
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #503
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A żebyś wiedział że się montuję taki scwany lisek z niego. Gdzież bym się tam unosił na ziemi jestem.

  4. #504
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek321 Zobacz posta
    Nie zależy mi na obrazku lepszym niż z D7200, potrzebuję coś małego do zdjęć z wyjazdów itp.
    LX100 przekonuje mnie wizjerem, 4K i ogólnie designem który bardzo mi się podoba.
    Nie zrozumieliśmy się
    Obrazek będzie gorszy. Chodziło mi o to żebyś przetestował czy będzie dla Ciebie wciąż akceptowalny. LX100 na papierze wygląda świetnie, design też należy uznać za udany, także te elementy mogą przekonywać. W praktyce wychodzi jednak bardzo dużo niedociągnięć, a elastyczność i jakość raw są "kontrowersyjne". Nie będę się oczywiście Rejtanem kładł żeby Cię odwieść od zakupu, ale biorąc pod uwagę stopień dopracowania body jakie masz, oraz jakość obrazu jaką daje, przypuszczam że możesz się srogo rozczarować.
    Jeśli natomiast i tak będziesz kupował ten aparat, kup przynajmniej używany, wtedy w razie czego sprzedasz bez straty.

  5. #505

    Domyślnie

    Aparat fajny, ale ma jedną wadę - strasznie delikatna klapka od baterii. Mimo że aparat siedział w Lowepro Dashpoint 30 po kontakcie z klamką klapka mi odpadła, pękła przy samym końcu mocowania przy sprężynce. W pierwszej chwili byłem pewny że cały aparat szlag trafił bo nie reagował na żaden przyciski. Dopiero po jakimś czasie doszedłem do tego że ta klapka dociskała baterię i żeby włączyć aparat muszę dociskać od spodu baterię. Teraz żeby zrobić zdjęcie kciukiem dociskam baterię a resztą palców ogarniam aparat na tyle na ile mogę. Da się ale co to za przyjemność? Jestem trochę podłamany bo nie mam pomysłu jak ten problem teraz rozwiązać. Jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy to taśma.
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  6. #506
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ja kupiłem i sam wymieniłem klapkę. Teraz jestem uczulony na nią. Ja ją po prostu wyłamałem kładąc aparat na stół. Ni tym się nie popisali. Ale teraz od dwóch lat nie mam z tym problemu.

  7. #507

    Domyślnie

    Lx100 jako wyjazdowy/wakacyjny aparat jest świetny. Wyleczył mnie z targania lustra. Potwierdzam oczywiście słowa Łukasza, że każdy ma inny poziom tego co uważa za akceptowalne (chodzi mi o jakość zdjęć). Dla mnie w kontekście zastosowań o jakich piszę to super sprzęt. Do wad mogę dodać szczelność obiektywu. Trzeba być ostrożnym w zapylonych miejscówkach bo małpa lubi coś zassać.
    Σ Art 20mm 1.4, Σ Art 35mm 1.4, Σ Art 85 1.4, T 70-200mm 2.8 G2 zakurzony D600

  8. #508
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  9. #509

    Domyślnie

    Sporo czasu zajęło mi podjęcie decyzji, ale chyba zdecyduje się na zakup LX100. Wizjer elektroniczny, f/1.7 i matryca m4/3 imo to mocne zalety w stosunku do konkurencji. Wyczaiłem używkę za 1400, pełny zestaw + dwa filtry ND. Polecicie, na co zwracać uwagę przy oględzinach?
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek321 Zobacz posta
    Sporo czasu zajęło mi podjęcie decyzji, ale chyba zdecyduje się na zakup LX100. Wizjer elektroniczny, f/1.7 i matryca m4/3 imo to mocne zalety w stosunku do konkurencji. Wyczaiłem używkę za 1400, pełny zestaw + dwa filtry ND. Polecicie, na co zwracać uwagę przy oględzinach?
    Moim zdaniem za drogo...
    Cena nowego chodzi po 2200 zl a uzywka powinna miec cene okolo 40% ceny nowego czyli okolo 900 zl.

    Gdybym mial 1400 zl bralbym:

    https://allegro.pl/canon-eos-m100-15...494426438.html
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

Strona 51 z 64 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •