Close

Strona 38 z 64 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 633
  1. #371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Skokową regulację ogniskowej można też wykonywać dzyndzlem przy spuście migawki, trzeba tylko to ustawić w menu.
    Można, ale pozbawiasz się w ten sposób ciągłego ustawiania ogniskowej. Ale jak to komuś pasuje, to dlaczego nie?
    Do pierścienia też można przypisać zmianę czułości ISO , balansu bieli, czy filtra "artystycznego". Ja mam ustawione: dźwignia zoom - ciągła zmiana ogniskowej, pierścień skokowa zmiana ogniskowej. Zazwyczaj używam dźwigni.

  2. #372

    Domyślnie

    Tomku, napisałem o zmianie ogniskowej wihajstrem przy spuście migawki, bo IMHO zmiana pierścieniem jest mało wygodna.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Tomku, napisałem o zmianie ogniskowej wihajstrem przy spuście migawki, bo IMHO zmiana pierścieniem jest mało wygodna.
    Ja też. Jak napisałem ja używam prawie wyłącznie wihajstra do ciągłej zmiany ogniskowej, a jak chcę skokowo, to używam pierścienia.

  4. #374
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Skokową regulację ogniskowej można też wykonywać dzyndzlem przy spuście migawki, trzeba tylko to ustawić w menu.
    Mnie strasznie denerwuje ten sposób ustawiania ogniskowej. Czy jest jakiś inny sposób ?

  5. #375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Mnie strasznie denerwuje ten sposób ustawiania ogniskowej. Czy jest jakiś inny sposób ?
    Pierścień na obiektywie.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #376
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale trzeba cos w menu poprzestawiac?

  7. #377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Ale trzeba cos w menu poprzestawiac?
    A instrukcje obsługi ma?
    Ustawić
    Menu→ [Własne] → [Pierścień sterowania]

    Skokową zmianę ogniskowych wymyślono po to by zadowolić "stałkowców" - ustawia się standardowe ogniskowe 24, 28, 35, 50, 70 i 75 mm w sumie fajna właściwość

  8. #378
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Znalazłem choć przelozylem ustawianie z dzyndzla przy spuście na pierścień. Z tym że nie mam skokowo tylko płynnie ale mi to odpowiada

  9. #379

    Domyślnie

    Mały przerywnik OT......
    gdyby ktoś chciał się zmierzyć z obróbką fajnego RAWa to zapraszam ===>http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=275855

  10. #380

    Domyślnie

    HI

    Mam problem z zalogowaniem LX100 (firmware v.1.0) do WiFi. Sieć jest widoczna na liście prawidłowo. Próbuje zarówno połączeniem automatycznym jak i ustawieniami zaawansowanymi. WPA2-PSK , AES lub TKIP (obie metody obsługiwane przez router). Długie, 20 znakowe hasło (nie pytajcie czemu, po, prostu tak jest i nie mogę tego zmienić). Za każdym razem po wskazaniu sieci oraz wprowadzeniu hasła mieli przez około minutę a potem pisze ze sieć nieodnaleziona. Niestety, router nie posiada funkcji WPS (nie pytajcie czemu, po prostu tak jest). Co zrobić?

    Podłączenie do LX100 z Image App działa prawidłowo (aparat tworzy wtedy swój punkt dostępowy WiFi)

    DuDuS

Strona 38 z 64 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •