Close

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 509

Wątek: Sigma 150-600

  1. #11

    Domyślnie

    Ale przecież to nie ja napisałem "Z przyjemnością informujemy, że SIGMA Corporation zaprezentowała nowy obiektyw należący do linii Sport - Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Jest to trwałe i mobilne arcydzieło wśród teleobiektywów charakteryzujące się wysoką wydajnością i doskonałym wykonaniem. Ten profesjonalny teleobiektyw dając bardzo ostre zdjęcia w całym zakresie ogniskowych, sprosta wymaganiom każdego fotografa. "
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Tamron - uszczelnienia, bajerancki VC, powłoki eBand - gdzie widzisz różnicę ? Obiektyw w kategorii Sport z takim światłem ? Wolne żarty..
    A jak wyglądają te uszczelnienia bo jeśli tak jak w moim T90VC to nawet nie ma czego porównywać. U Sigmy widzę chyba kilkanaście uszczelek a u siebie jedną. Powłoki Eband też mam w swoim T90, odpowiadają one za odblaski i mocno się brudzą, sporo czasu zajmuje mi ich wyczyszczenie zaś wg tego co podaje Sigma ich powłoki mają chyba działać na podobnej zasadzie jak najnowsze nikonoswkie. VC nie jest bajerancki tylko po prostu działa, Sigma zapowiada nową jakość a jak wyjdzie to się zobaczy. Różnicę widzę też w wadze co zapowiada bezkompormosową konstrukcję oraz na zdrowy rozsądek w cenie. Sigma z głową wycenia swój sprzęt i wydaje mi się że wiedzą że na rynku znajduje się już tamron a skoro mimo to zdecydowali się wycenić swoje szkło na 7 tysi to coś za tym stoi. Z tego co widzę bardziej funkcjonalna jest też blokada ogniskowej, bardziej rozbudowane opcje AFu i dodatkowo możliwość majstrowania przy USB docku.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-09-2014 o 11:25

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ale przecież to nie ja napisałem "Z przyjemnością informujemy, że SIGMA Corporation zaprezentowała nowy obiektyw należący do linii Sport - Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Jest to trwałe i mobilne arcydzieło wśród teleobiektywów charakteryzujące się wysoką wydajnością i doskonałym wykonaniem. Ten profesjonalny teleobiektyw dając bardzo ostre zdjęcia w całym zakresie ogniskowych, sprosta wymaganiom każdego fotografa. "
    a ile Ty masz lat , że jeszcze wierzysz w tzw. "bełkot marketingowy" ? .....

  4. #14

    Domyślnie

    Czego jak czego, ale tego na czym polega marketing Cichemu tłumaczyć nie musisz. Niedawno sam fajnie rozkręcił atmosferę wokół nowego, tajemniczego szkła, którego parametrami nie może się poszczycić żaden inny producent. Pół forum wtedy popłynęło prześcigając się w domysłach i snując wizję obiektywu którego świat jeszcze nie widział.

  5. #15

    Domyślnie

    No i efekt jest taki, że o szkło z bagnetem Nikona codziennie pyta po kilka osób. Ciekawe, czy Sigma będzie miała takie wzięcie.

    PS. nie chodzi o efekt mojego marketingu, bo szkło się broni samo
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 05-09-2014 o 12:30
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #16

    Domyślnie

    A mi nie chodzi o to, że Tamron jest zły bo w swojej cenie nie ma zbyt dużej konkurencji tylko o to, że Sigma ze względu na gabaryty, budowę i cenę a może i jakość obrazka prawdopodobnie będzie skierowana do trochę bardziej wymagającego klienta. I odpowiadając na Twoje pytanie nie sądzę, że będzie się tak sprzedawać jak Tamron ale to chyba normalne przy tej wadze i cenie. I żeby nie przedłużać dyskusji napiszę tylko, że to moje gdybanie. Jak nie stwierdziłem faktu tylko bawię się w domysły.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Czego jak czego, ale tego na czym polega marketing Cichemu tłumaczyć nie musisz. Niedawno sam fajnie rozkręcił atmosferę wokół nowego, tajemniczego szkła, którego parametrami nie może się poszczycić żaden inny producent. Pół forum wtedy popłynęło prześcigając się w domysłach i snując wizję obiektywu którego świat jeszcze nie widział.
    oczywiście że nie muszę ...... wiem o tym doskonale ; za to , widzę , Tobie muszę wytłumaczyć , że jak w jakiejś forumowej wypowiedzi jest takie coś ==> to należy taką wypowiedź odczytywać inaczej niż wynika to wprost z użytych w niej słów .......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 05-09-2014 o 12:54

  8. #18

    Domyślnie

    Odczytałem prawidłowo, a zacytowałem Ciebie by wzmocnić Twój przekaz

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Odczytałem prawidłowo, a zacytowałem Ciebie by wzmocnić Twój przekaz
    Cieszę się zatem , że się rozumiemy ....

    Wracając do tematu , jestem pewien , że będzie to świetne optycznie szkło ; a jak do tego AF będzie równie dobry to zainteresowanych zakupem zapewne będzie sporo osób ........

    Już jestem ciekaw testu porównawczego z Tamronem ....... ; (dobrze że będzie alternatywny wybór szkła w tym segmencie)
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 05-09-2014 o 13:05

  10. #20

    Domyślnie

    Ciekawe że tylko optyczne i fotopolis mówią tym obiektywie i reszcie nowości sigmy, nawet oficjalna strona sigmy milczy(zagraniczne portale też). Czyżby polski dystrybutor wyskoczył przed szereg i pokazał coś co miało się pokazać później
    Ostatnio edytowane przez Girdian ; 05-09-2014 o 13:28

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •