Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Kasia

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Czasami mam wrażenie, że to forum dla rzemieślników i jedyną tolerowaną osobą o innym spojrzeniu na zdjęcia tolerowaną tu jest wpix.
    jaki jest sens publikacji zdjecia wielkosci 1000pikseli ktorego 60% zajmuje ramka? zupelnie inaczej publikuje sie zdjecia do galerii gdzie maja 2x2m a inaczej na forum internetowym gdzie sa niewiele wikeksze od kartki pocztovej
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Słuchaj jeśli ktoś angażuje sie aby coś interesującego przekazać to chyba nie dlatego ma sporo wolnego czasu i nie wie co z nim zrobić a dlatego ze chciałby podzielić sie swoją "wiedza". Problem polega na tym ze jest wieku takich którzy nie maja nic innego do robienia jak podważanie czyjejś wiedzy, prostowanie, korygowanie, korektowanie, wytykanie błędów, zastraszanie, marudzenie, narzekanie i tym podobne. Brak mi słów. Zamykam buzie i więcej czasu nie marnuje (TU)...

    Zaangażowałeś się, żeby poobrażać ludzi, przy czym nic interesującego nie pokazałeś.
    Wyjechałeś z pozytywną przestrzenią przy zdjęciu, któremu ta przestrzeń zaszkodziła.
    Chcesz edukować innych i dzielić się domniemaną wiedzą, a nie potrafisz z nimi rozmawiać.

  3. #33
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Zaangażowałeś się, żeby poobrażać ludzi, przy czym nic interesującego nie pokazałeś.
    Wyjechałeś z pozytywną przestrzenią przy zdjęciu, któremu ta przestrzeń zaszkodziła.
    Chcesz edukować innych i dzielić się domniemaną wiedzą, a nie potrafisz z nimi rozmawiać.

    A skąd niby ty masz wiedzieć o pozytywnej przestrzeni skoro na codzień nie masz z nią styczności? Wyczytałeś gdzieś w wyszukiwarce i korygować mnie chcesz kolego? No coś ty..

  4. #34

    Domyślnie Kasia

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    A skąd niby ty masz wiedzieć o pozytywnej przestrzeni skoro na codzień nie masz z nią styczności? Wyczytałeś gdzieś w wyszukiwarce i korygować mnie chcesz kolego? No coś ty..

    Zmień trochę ton, bo zachowujesz się jak latlerek szczekający na wszystkich i próbujący ugryźć ale ma na to za małe szczęki. Daruj sobie osobiste wycieczki do ludzi, których nie znasz.
    Bądź sobie WIRTUOZEM POZYTYWNEJ PRZESTRZENI!!
    Znasz się na tym, jak świnia na gwiazdach z osobowością neandertalczyka.
    P.s. Nie jestem twoim kolegą
    Ostatnio edytowane przez ShutterStill ; 30-08-2014 o 10:33

  5. #35

    Domyślnie

    W odbiorze przedstawionych fotografii bardzo przeszkadza mi nadmiar bieli. A może sam autor wypowie się co do koncepcji zaprezentowania takiej formy?
    Na temat "trolującego" w tym wątku nie będę się wypowiadał, ponieważ odbieram to jako prowokację w celu nabicia licznika postów.
    Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów, dla których forum jest miejscem wirtualnych spotkań i wymiany doświadczeń.

  6. #36

    Domyślnie

    Autor chyba z przerażeniem patrzy co tu się dzieje i nie ma odwagi się odezwać.

    Najważniejsze że pieniacz został wreszcie uziemiony, więc może zapanuje porządek i merytoryczna wymiana poglądów na temat pracy.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Autor chyba z przerażeniem patrzy co tu się dzieje
    Dokładnie, nie spodziewałem się, że kawałek 'białego' wzbudzi takie zainteresowanie na forum. A po prostu chciałem kwadrat, pozdrawiam

  8. #38

    Domyślnie

    cholera taka mnie impreza ominela...

    przerost formy nad trescia... cos co mi przyslzo na mysl...
    i do tego zle " ubrana " przestrzen pozytywna "
    Zwłaszcza w grafice stron czy grafice wektorowej nazywa się to positive space czyli w tłumaczeniu "pozytywne miejsce/przestrzeń". ani grafili wektorwej ani grafiki strony w tym zdjeciu nie widze...

    interpretacja.. z d...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •