Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Kasia

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    nikt chyba nie ma zamiaru czytać w twoich myślach mały indywidualisto..
    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Masz problem z moim tonem wypowiedzi a sam rozkazujesz co w tym przypadku ja powonieniem zrobić a czego nie robić. Skąd ty sie urwałeś?
    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Ciemnota boru
    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    A bana dostać niby za co? Za opryskliwy ton wypowiedzi? Proszę przesan. To tylko wirtualne forum. Zautomatyzowane do potęgi.
    coz .. niedlugo tu jestes (a z takim tonem zbyt dlugo zapewne nie pobedziesz) wiec mam nadzieje ze jak zajrzu tu jakis moderator to na parodniowym odpoczynku przekonasz sie ze to nie tylko zautomatyzowane forum ale przede wszytkim ludzie.

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Zbyszek, sokolnik poczytajcie trochę teorii bo niestety alf129 ma rację
    nie ma (pomijajac zenujaca forme wypowiedzi). bo w tym wypadku to niczym nieuzasadniony przerost formy nad trescia i dorabianie ideologii do poprawnego pstryka
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-08-2014 o 00:49
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #22

    Domyślnie

    Czasami mam wrażenie, że to forum dla rzemieślników i jedyną tolerowaną osobą o innym spojrzeniu na zdjęcia tolerowaną tu jest wpix.
    Wypijmy za blendy...

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    coz .. niedlugo tu jestes (a z takim tonem zbyt dlugo zapewne nie pobedziesz) wiec mam nadzieje ze jak zajrzu tu jakis moderator to na parodniowym odpoczynku przekonasz sie ze to nie tylko zautomatyzowane forum ale przede wszytkim ludzie.

    Ludzie przez duże L a ty pisane przez małe l w cudzysłowiu - panie poprawny

    Cytat Zamieszczone przez artman Zobacz posta
    alf129
    Niepotrzebnie nabijasz sobie posty... Trzy wypowiedzi w ciągu 3 minut? W ciągu kilku minut od dodania postu możesz go edytować, więc naucz się z tego korzystać skoro chcesz uczestniczyć w forumowych wątkach.

    Co do zdjęć, podobają mi się. Sposób pokazania również.

    Prostować możesz swój marny sprzęt a nie mnie. Po prostu żenada. Człowiek stara sie drugiemu coś uzmysłowić a tu mądrości słowa co nie miara. Inteligencja jestem oczarowany a wszechwiedza zawiedziony..
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-08-2014 o 00:50

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    czy każdy użytkownik forum fotograficznego musi być fotografem?
    Wydaje mi się, że nie. Na przykład to, że ja jestem posiadaczką Nikona nie świadczy jeszcze o tym, że jestem fotografem i mogę po nazwisku dopisać popularne obecnie "photography". Jestem zainteresowana fotografią i dlatego na tym forum się znajduję. Aby się czegoś dowiedzieć, obejrzeć zdjęcia lepszych ode mnie, obserwować. I dlatego też mam prawo nie wiedzieć, co to jest pozytywna oraz negatywna przestrzeń. Ale rzucone zostało hasło i na ten temat przeczytałam, sprawdziłam przykladowe zdjęcia.

    I nawiązując do zdjęcia zamieszczonego tutaj, positive space w tym przypadku nie ma uzasadnienia. Zdjęcia MZ wyglądałyby oddzielnie, to raz. Biała przestrzeń mnie przeszkadza tutaj. A dwa, pierwsze zdjęcie po lewej: brakuje mi dołu, a za dużo góry.

    Pozdrawiam.
    Każdy się kiedyś uczył.
    ______
    Nikon D80

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niczka90 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że nie. Na przykład to, że ja jestem posiadaczką Nikona nie świadczy jeszcze o tym, że jestem fotografem i mogę po nazwisku dopisać popularne obecnie "photography". Jestem zainteresowana fotografią i dlatego na tym forum się znajduję. Aby się czegoś dowiedzieć, obejrzeć zdjęcia lepszych ode mnie, obserwować. I dlatego też mam prawo nie wiedzieć, co to jest pozytywna oraz negatywna przestrzeń. Ale rzucone zostało hasło i na ten temat przeczytałam, sprawdziłam przykladowe zdjęcia.



    I nawiązując do zdjęcia zamieszczonego tutaj, positive space w tym przypadku nie ma uzasadnienia. Zdjęcia MZ wyglądałyby oddzielnie, to raz. Biała przestrzeń mnie przeszkadza tutaj. A dwa, pierwsze zdjęcie po lewej: brakuje mi dołu, a za dużo góry.



    Pozdrawiam.

    Ojej złapałaś mnie na kłamstwie. Dobra żartowałem z ta pozytywna przestrzenią. Taki głupi żart. Naszło mnie. I jak lepiej teraz?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Ojej złapałaś mnie na kłamstwie. Dobra żartowałem z ta pozytywna przestrzenią. Taki głupi żart. Naszło mnie. I jak lepiej teraz?
    W formie pisanej trudno jest wyczuć ironię, stąd pewnie wzięła sie ta cała, zreszta chyba zbędna dyskusja. Wróćmy do zdjęć, bez wzajemnej frustracji i niechęci. W koncu tu są Ludzie, którzy chcą sie czegoś od siebie nauczyć

    Miłego dnia.
    Każdy się kiedyś uczył.
    ______
    Nikon D80

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie Kasia

    Cytat Zamieszczone przez Niczka90 Zobacz posta
    W formie pisanej trudno jest wyczuć ironię, stąd pewnie wzięła sie ta cała, zreszta chyba zbędna dyskusja. Wróćmy do zdjęć, bez wzajemnej frustracji i niechęci. W koncu tu są Ludzie, którzy chcą sie czegoś od siebie nauczyć



    Miłego dnia.

    Słuchaj jeśli ktoś angażuje sie aby coś interesującego przekazać to chyba nie dlatego ma sporo wolnego czasu i nie wie co z nim zrobić a dlatego ze chciałby podzielić sie swoją "wiedza". Problem polega na tym ze jest wieku takich którzy nie maja nic innego do robienia jak podważanie czyjejś wiedzy, prostowanie, korygowanie, korektowanie, wytykanie błędów, zastraszanie, marudzenie, narzekanie i tym podobne. Brak mi słów. Zamykam buzie i więcej czasu nie marnuje (TU)...

  8. #28

    Domyślnie

    zdjęcia poprawne i tyle, bez tego czegoś, bez emocji - ani obróbka, jak z presetu VSCO, ani białe tło nie sprawią, że staną się lepsze

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Prostować możesz swój marny sprzęt a nie mnie. Po prostu żenada. Człowiek stara sie drugiemu coś uzmysłowić a tu mądrości słowa co nie miara. Inteligencja jestem oczarowany a wszechwiedza zawiedziony..
    Przed "a" należy stawiać przecinek. Prostowanie i wytykanie błędów w tym wątku zapoczątkowałeś właśnie Ty. Poza tym gratuluje (braku) kultury.
    Ostatnio edytowane przez artman ; 29-08-2014 o 10:50

  10. #30

    Domyślnie

    Uwielbiam takie tematy, których coraz więcej na forum. A tak na poważniej... mam nadzieję, że jakiś moderator tutaj zajrzy i z czterech stron słownych przepychanek zostawi maks. jedną...

    Co do zdjęcia: zupełnie nie moja bajka.
    Nikon

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •