Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Kasia

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Nie obraziłeś tylko zirytowałes a to różnica. To jest forum a nie dialog gdzie możesz rzucać metaforami i innymi


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    A co za różnica gdzie i w jaki sposób rozmawiamy? Rozmowa to rozmowa, jesteśmy osobnikami inteligentnymi, trzeba zachować pewien poziom.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Słuchaj jak masz problem z wypowiadaniem się spowodowany brakiem czasu to nie dziw się dlaczego zostajesz zle zrozumiany np przez np kogoś takiego jak ja.. Wracając do sedna - moze i masz racje jednak wydaje mi się ze projekt strony albumu a tzw kolaż są ze sobą powiązane i to właśnie z takich kolazy składa się album w całość. To tak w woli ścisłości.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    teraz to Ty posłuchaj, jak masz zły dzień i chcesz na lewo i prawo rozdzielać kuksańce to lepiej weź dwa oddechy i się wyluzuj zamiast pisać na forum, bo twoje uwagi w tym wątku mogły dotknąć co najmniej 2 osoby na raptem 5 postów, trochę spory procent, nie sądzisz
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #13

    Domyślnie

    Zbyszek, sokolnik poczytajcie trochę teorii bo niestety alf129 ma rację, chociaż przedstawił ją w trochę ciężki do strawienia sposób
    Dla mnie osobiście trochę za spokojnie, zbyt centralnie ale może o taki właśnie klimat chodzi autorowi wątku.
    Bardzo dobra praca choć na forum się nie przyjmie jak znam życie
    Wypijmy za blendy...

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    teraz to Ty posłuchaj, jak masz zły dzień i chcesz na lewo i prawo rozdzielać kuksańce to lepiej weź dwa oddechy i się wyluzuj zamiast pisać na forum, bo twoje uwagi w tym wątku mogły dotknąć co najmniej 2 osoby na raptem 5 postów, trochę spory procent, nie sądzisz

    Masz problem z moim tonem wypowiedzi a sam rozkazujesz co w tym przypadku ja powonieniem zrobić a czego nie robić. Skąd ty sie urwałeś? Trochę logiki kolego bo ja o czarnym a ty widzisz białe

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    A co za różnica gdzie i w jaki sposób rozmawiamy? Rozmowa to rozmowa, jesteśmy osobnikami inteligentnymi, trzeba zachować pewien poziom.

    Mówiąc o poziomie jeśli od razu wysłowilbys sie poprawienie (twój drugi post) zaoszczędziłbyś i sobie i mi i wielu innym czasu i wątpliwość co do tego o co ci chodzi w twoich wypowiedziach. Rusz głowa

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Zbyszek, sokolnik poczytajcie trochę teorii bo niestety alf129 ma rację, chociaż przedstawił ją w trochę ciężki do strawienia sposób
    Dla mnie osobiście trochę za spokojnie, zbyt centralnie ale może o taki właśnie klimat chodzi autorowi wątku.
    Bardzo dobra praca choć na forum się nie przyjmie jak znam życie

    Ciemnota boru
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-08-2014 o 00:45

  5. #15

    Domyślnie

    Odnośnie dyptyku: Bardzo przyjemne zdjęcia ale to wielkie białe obramowanie zakłóca odbiór na czarnej wersji forum. Źle się na to patrzy.
    A teraz do rzecznika autora zdjęć.
    Cytat Zamieszczone przez alf129 Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można być fotografem a zarazem nie być osoba kreatywna i nie mieć pojęcia o takich podstawach jak właśnie positive space?!!
    Jestem czasem fotografem - niezbyt kreatywnym rzemieślnikiem i nie wiem co to positive space. No i co? Padłeś trupem?
    A w ogóle to wypowiadasz się w sposób opryskliwy i ordynarny. Życzę rychłego bana.
    D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wuel Zobacz posta
    Odnośnie dyptyku: Bardzo przyjemne zdjęcia ale to wielkie białe obramowanie zakłóca odbiór na czarnej wersji forum. Źle się na to patrzy.

    A teraz do rzecznika autora zdjęć.



    Jestem czasem fotografem - niezbyt kreatywnym rzemieślnikiem i nie wiem co to positive space. No i co? Padłeś trupem?

    A w ogóle to wypowiadasz się w sposób opryskliwy i ordynarny. Życzę rychłego bana.

    Dla ciebie bardziej powinna to być nauka a nie doszukiwanie sie negatywów w moim tonie panie rzemieślniku. A bana dostać niby za co? Za opryskliwy ton wypowiedzi? Proszę przesan. To tylko wirtualne forum. Zautomatyzowane do potęgi. Jedna nazwa użytkownika. Druga. Trzecia. Przecież staram sie coś pozytywnego przekazać niby nie? Ucz sie ucz bo nauka to potęgi klucz. Pozdrawiam.

  7. #17

    Domyślnie

    Zdjęcia rzemieślniczo poprawne. Prezentacja ich na tym forum to przerost formy nad treścią. Reakcja na komentarze mało dojrzała i mało kulturalna.

  8. #18

    Domyślnie

    Podoba mi się konwersja, dyptyk niczego sobie o "positive space" się nie wypowiadam

    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Zdjęcia rzemieślniczo poprawne. Prezentacja ich na tym forum to przerost formy nad treścią. Reakcja na komentarze mało dojrzała i mało kulturalna.
    ale to chyba nie jest reakcja autora, jeśli o to chodziło
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-08-2014 o 00:46
    "Widzisz, Macieju, dziwny jest ten świat – trzeba naprawdę kogoś wielkiego w dupę kopnąć, żeby się los do ciebie uśmiechnął."

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    191

    Domyślnie

    Jaka piękna biała rama

    ...a zapomniałem, co do zdjęć się nie wypowiadam bo się nie znam.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-08-2014 o 00:46

  10. #20

    Domyślnie

    alf129
    Niepotrzebnie nabijasz sobie posty... Trzy wypowiedzi w ciągu 3 minut? W ciągu kilku minut od dodania postu możesz go edytować, więc naucz się z tego korzystać skoro chcesz uczestniczyć w forumowych wątkach.

    Co do zdjęć, podobają mi się. Sposób pokazania również.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •