Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Pierwsze próby z BW

    Nie próbowałem dotąd zdjęć bez koloru i w klimacie innym niz śmiejące sie dzieci. To dzisiejsze fotki. Wszelkie uwagi mile widziane.
    1
    2

  2. #2

    Domyślnie

    Konwersja sama w sobie raczej ok, ale zdjęcia kadrowo kiepskie- poucinane ręce, nogi. Chyba tego chłopca pokazałeś z najgorszej możliwej strony, karykaturalnie wyszło po prostu i dlatego koledzy wyżej się spokojnie ponabijali. Nie wiem sam jak powinno się takiego dzieciaka sfotografować przyznaję od razu...
    Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 21-08-2014 o 16:56
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie zdjęcia są dobre. Wyraziste, z dramaturgią, opowiadające jakąś historię. Dobrze dobrane tło, światło, klimat, wszystko to sprawia, że fotki są dla mnie ciekawe.
    ['O]

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Rawa Maz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    Owszem, powinno się, ale niekoniecznie na tle takiego bałaganu. Dziecko jak dziecko, a że niepełnosprawne, to i wyzwanie dla fotografa większe, bo trudniejsza praca i model też.

  5. #5

    Domyślnie

    Ten balagan, te kadry, zostały celowo. Mam mase zdjec gdzie wyglada "normalnie" gdzie koszulka nie jest zaśliniona, gdzie akurat przy setnej klatce nie ma zeza i ma zamkniete usta. Dla przykładu jedyne co akurat mam pod reką kolorowo wesoło albumowo.
    Próbowałem pokazac jakąś codzienność która juz nie jest tak kolorowa i wesoła. Stad tez BW. Przeczytałem wszystkio o strobingu co jest na tym forum i stad pierwsze próby kombinowania ze światłem i kolorami a własciwie ich brakiem.
    Ostatnio edytowane przez pucy ; 21-08-2014 o 17:14

  6. #6

    Domyślnie

    Przeczyściłem temat ze zbędnych uwag na temat dziecka. Proszę komentować zdjęcia, a nie dopatrywać się braku okularów korekcyjnych. Zaś autora wątku proszę o trzymanie się regulaminu forum - dopuszczalna maksymalna wysokość zdjęcia to 850 px.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Rawa Maz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    No akurat to zdjęcie byłoby całkiem OK, gdyby nie ucięty łokieć i trochę mała GO. Kolorystycznie może za jaskrawe. Ale chodziło Ci o BW -- moim zdaniem konwersja udana, ale jeśli chciałeś złapać klimat, to ujęcia za ciasno kadrowane, a 2. marnie świecona. 1 w zasadzie najlepsza, gdyby nie wąski kadr. No i mimo wszystko, koszulka powinna być zmieniona, bo chyba nie chodzi o sugestię zaniedbania, a trochę tak to wyszło. Model w akcji prezentuje się dużo lepiej niż pozując statycznie, należałoby to wykorzystać.

  8. #8

    Domyślnie

    tu byla moja odpowiedz dla nadaktywnego moderatora, ale ja skasowalem
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 21-08-2014 o 20:46
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Nie jestem w stanie ogarnac koszulki jak jestem z nim sam i robimy zdjecia, zwłaszcza ze mały bardzo się nakręca zdjeciami(pozytywnie). A GO taka mała bo to akurat były pierwsze dni z 35mm i byłem zachwycony tym co moge z nia zrobic.
    Ostatnio edytowane przez pucy ; 21-08-2014 o 20:58

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Rawa Maz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    Ano, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo Żona by się przydała do sesji, kobita zawsze więcej ogarnia oczyma.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •