Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Lightroom 5, a aktualizacja lightroom 6 - beta

    Witam,

    Zainstalowałem Triala Lightrooma 5 i jestem zachwycony tym programem. Postanowiłem zakupić licencję edukacyjną dla studentów. Jak donoszą źródła we wrześniu ma być beta Lightrooma 6. Tutaj jednak wdarły się wątpliwości co do zakupu, ponieważ czytałem na pewnej stronie, że w momencie wydania bety nowego lightrooma, zwykle Adobe, gdy zakupi się w czasie po wydaniu bety poprzednią wersję, za darmo aktualizuje do nowej , czy to prawa? Może to ktoś potwierdzić ?

  2. #2

    Domyślnie

    Raz tak jest, raz nie. Wszystko zależy od humory Adobe i tego na jakiej zasadzie będzie dystrybuowany nowy LR.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedź, w takim razie zdecyduje się jednak poczekać

  4. #4

    Domyślnie

    Jak będzie jak z 5-ką, to trzeba będzie poczekać jeszcze z rok czasu, aż usuną wszystkie błędy, niemal nie pozwalające normalnie korzystać z programu.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    Wersja studencka nigdy nie jest updatowana do wyższej wersji - jedynie w obrębie jednego numerku

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Jak będzie jak z 5-ką, to trzeba będzie poczekać jeszcze z rok czasu, aż usuną wszystkie błędy, niemal nie pozwalające normalnie korzystać z programu.
    Potwierdzam, pierwsze wersje LR można traktować jako zapowiedź czy ciekawostkę, używać się da dopiero po poprawieniu masy błędów. Tak więc tak czy owak będziesz używać raczej piątki.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Wersja studencka nigdy nie jest updatowana do wyższej wersji - jedynie w obrębie jednego numerku
    No to niestety mój plan padł, no to szkoda. To jednak nie warto czekać na to wygląda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •