Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    serwisową? Ja kupiłem d600 w okresie kiedy było rok gwarancji i rok ochrony, z telefonów i maili do Nikona ustaliłem, że to nie ma znaczenia i biorą jak leci... (ja papiery mam, nie wiem jaka jest sytuacja, kiedy ich nie masz). Natomiast wtedy mówili, że naprawa od miesiąca do dwóch..., akurat jakoś tak mi się nie składało aby na tyle zostawiać aparat w wawie . Już po raz 3 czyściłem całą komorę i syfu jest zdecydowanie mniej.

    p.s wysłałem PW
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  2. #22

    Domyślnie

    Ja swojego D600 już raz czyściłem na gwarancji, a teraz po roku wysyłam ponownie do czyszczenia. Serwis nie robi żadnych problemów a aparatami po gwarancji. Mój kupiony w Polsce.
    Bierz śmiało D600 jeśli sprawny.
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  3. #23

    Domyślnie

    Przy czym D610 wcale nie jest wolny od tej wady, u mnie był niezły syf po 8k zdjęć. Ale po czyszczeniu nie widzę żeby przybywało.

  4. #24

    Domyślnie

    Co sądzicie o takiej ofercie ? To jest teraz normalny pułap cenowy, czy coś podejrzanie tanio ?

    http://allegro.pl/nikon-d600-22-tys-...4.html#thumb/3

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli przebieg prawdziwy to tanio.

  6. #26

    Domyślnie

    Cena bdb. Jeśli aparat nie ma jakichś ukrytych wad nic tylko brać Od siebie dodam tylko jeszcze, że aparat nie musi być z polskiej dystrybucji, aby skorzystać z akcji wymiany migawki. Swego czasu dzwoniłem do Nikona w tej sprawie i powiedzieli mi, że nie jest wymagany żaden dokument zakupu, ani polska dystrybucja, aby przeprowadzili akcje wymiany migawki. Czyli jeśli aparat nie jest "gorący" to śmiało można kupować z każdego źródła i nie martwić się na przyszłość, że akcja serwisowa nie obejmie posiadanego aparatu
    D4, DF, 24-70/2.8, 12/2.8, 50/1.4, 70-200/2.8, 19-35/3.5-5.6

  7. #27

    Domyślnie

    jak ja kupowałem swojego to ludzie stosowali taki chwyt, ze podawali przebieg po wymianie migawki i tak np miał 22kkl a migawka wymieniona po 70k.
    pixel 4a

  8. #28
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to dość ważna informacja jaki ma przebieg i jeśli była wymieniana migawka to ile zrobiła, Nikon chyba potwierdza przebieg migawki przy wymianie.
    Mnie cały czas ciekawi jak sprawdzić prawdziwy przebieg migawki.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale to dość ważna informacja jaki ma przebieg i jeśli była wymieniana migawka to ile zrobiła, Nikon chyba potwierdza przebieg migawki przy wymianie.
    Mnie cały czas ciekawi jak sprawdzić prawdziwy przebieg migawki.
    ale program serwisowy wyciekł do starych modeli, a przy wymianie migawki licznik w aparacie się nie zeruje.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    ale program serwisowy wyciekł do starych modeli.
    Na forum był już poruszany problem "kręconego" D4, także wygląda na to, że nowsze korpusy też nie są zbyt pewne...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •