Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie Tęcza i policja - przygoda koleżanki z USA.

    Moja koleżanka z USA przyjechała do Warszawy - przeprowadza badania naukowe. Gdy robiła zdjęcia przy warszawskiej tęczy, podeszło do niej dwóch policjantów i zaczęli grozić więzieniem za robienie zdjęć spalonej tęczy! Powiedzieli, że może uniknąć więzienia płacąc 50$ mandatu! Ja się pytam, co to ma być?!
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  2. #2

    Domyślnie

    a ja się zapytam Ciebie czy ten wątek to kolejna polityczna "prowokacja"?

  3. #3
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Nie, w żadnym razie. Mogłem nie pisać, czego zdjęcie robiła - nie w tym rzecz. Chodzi mi tylko o zachowanie policjantów! Kurde, na jak tak można, przecież to jawne wymuszenie łapówki. Jak my wyglądamy później w innych krajach, gdy takie rzeczy dzieją się w naszej stolicy?
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  4. #4

    Domyślnie

    Ja doskonale wiem o co chodzi. Ale domyślam się też, że zdajesz sobie sprawę iż owy wątek będzie miejscem do niezbyt kulturalnej wymiany poglądów, szczególnie że inne dość "emocjonalne" wątki zostały pozamykane...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 08-08-2014 o 22:23

  5. #5
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Mam nadzieje, że nie. Zastanawiam się co z tym zrobić, czy dzwonić na komendę, czy do gazety. W życiu bym nie pomyślał, że taka sytuacja może mieć miejsce...
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  6. #6

    Domyślnie

    Ale skoro już tu napisałem, to odniosę się do pytania zadanego przez Ciebie. Więc moje zdanie jest takie- owy incydent nie świadczy o policji- świadczy o owych funkcjonariuszach, nic więcej.

  7. #7
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Jasne, ze nie o policji, mam teścia w drogówce. Tylko ogólnie, jaka to jest wieś ?
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    jaka to jest wieś ?
    Nie wiem. Wyżej napisałem wszystko co o tym myślę.

  9. #9

    Domyślnie

    Az mi sie nie chce wierzyc. Nie wydaje mi sie, ze nawet jakby policjanci mieli ochote wziąć cos w lape to ze zrobili by to w tak ordynarny sposob.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 10-08-2014 o 02:15 Powód: "wziasc"
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    może uniknąć więzienia płacąc 50$ mandatu! Ja się pytam, co to ma być?!
    Prowokacja na 100%. Kolejny wątek dla "znawców" tematu. Wątek, który nikomu i niczemu dobremu nie służy. Zaraz po uderzeniu w stół "odezwą się nożyce".

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •